BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. LINK ve ADA coin için altcoin sezonu bitti mi?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

LINK ve ADA coin için altcoin sezonu bitti mi?

LINK ve ADA coin için altcoin sezonu bitti mi?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İçinde bulunduğumuz süreçte pek çok altcoin yeni ATH zirveleri elde ediyor, güçlü ivmelerle ralliler yapıyor. Ancak önde gelen bazı altcoinler için ralli sezonu bitmiş olabilir mi?

LINK ve ADA coin için altcoin sezonu bitti mi?

Mevcut noktada pek çok coin yükselirken fiyat rallisini sona erdirmiş olabilecek birkaç altcoin var. Bunlardan biri Chainlink (LINK) coin.

LINK coin, XRP’nin Grayscale fon listesinden çıkarılması sonrası ortaya çıkan boşluğu iyi doldurdu. Ancak bu durumun spot borsalarda fiyatı tetikleyecek, bir ralliye dönüştürecek etkisinden bahsetmek zor. LINK şu anda ATH zirvesinden aşağılarda, 33 dolardan işlem görüyor. Fiyatın yeniden ATH seviyesine çıkması beklense de borsalarda düşen işlem hacmi bunun tersi yönünde sinyal veriyor.

Grayscale listesine girmek LINK coine yaradı ancak uzun soluklu bir ralli için yeterli olmadı. LINK coin Hodler’larının %93’ü şu an karlı bir fiyat aralığı içerisinde.

LINK’e olan kurumsal talep, fiyat üzerinde yeterli etkide bulunamadı. Şu anda Hodler’ların büyük çoğunluğunun kar satışları yapabileceği bir durumda. Tarihsel olarak Bitcoin rallileri LINK coine negatif yansımıştır. Bitcoin’in zirvelerde dolaştığı şu günlerin LINK coin için pozitif geçeceğini söylemek bir hayli zor.

 

 

Canlı LINK fiyatı: $ 6.37

İlgili: Chainlink LINK coin fiyat tahmini 2020-2025

İlgili: Chainlink LINK coin nedir? Yatırım yapılır mı?

 

Bu konuda sayabileceğimiz diğer altcoin Cardano. Cardano uzun vadede HODL edilebilecek altcoinlerin başında geliyor. On-Chain verilere göre, fiyatın 1,23 dolar olduğu şu anki durumda, Hodler’ların %65’i karlı pozisyonda görünüyor. Cardano balina hesapların %50’nin altında olduğu ender büyük altcoinlerden biri.

Bu verilerin yanı sıra, şu anda ADA coin işlem hacminde önemli bir düşüş görüldüğü açık. Bu likidite azlığı ADA coini önümüzdeki haftalarda bir düşüşe sürükleyebilir. Geçen hafta işlem hacminin 30 milyar dolar civarında olduğu ADA coinde bu rakam sürekli olarak düşmekte.

 

ADA/USD

 

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.456434

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

İlgili: Cardano ADA coin güncel fiyat tahmini, 2021-2025

İlgili: Cardano gündem, haber ve son dakika gelişmeleri

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: