Loading...
btc
BTC
-1.38%
Bitcoin
63.979,49 USDT
eth
ETH
-0.14%
Ethereum
3.508,03 USDT
bch
BCH
0.24%
Bitcoin Cash
390,76 USDT
xrp
XRP
-0.09%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-1.92%
Litecoin
73,26 USDT
bnb
BNB
-0.42%
Binance Coin
585,22 USDT
sol
SOL
-0.94%
Solana
132,30 USDT
avax
AVAX
0.96%
Avalanche
27,84 USDT
ada
ADA
0.54%
Cardano
0,39 USDT
dot
DOT
0.47%
Poladot
5,67 USDT
doge
DOGE
-0.03%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-0.23%
Shiba Inu
0,00 USDT

Kripto piyasasında yatırım yapacaklar için 4 önemli strateji!

kripto borsası
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist, yeni videosunda kripto piyasasında yatırım yapacaklar için 4 önemli stratejiden bahsetti. Detaylar haberimizde.

Kripto piyasasında yatırım yapacaklar için 4 önemli strateji!

Kripto piyasası artan piyasa değeri ve benimsenme oranları ile yatırımcıların yeni durağı haline geldi. 2022 yılına beklentilerin çok altında girilmiş olsa da yaşanan düzeltme yatırımcılar için yeni alım fırsatları sunuyor. Kripto piyasasında bulunmanın ilk ve en önemli şartları sabırlı olmak ve paniğe kapılmamak. Zira yıllardır düştüğü her yerden kalkmayı başaran bir piyasadan bahsediyoruz.

Bugünlerde yaşanılan durum tam da bu. Kurumsal olarak benimsenmesi artan kripto paralar makroekonomik gelişmelere karşı artık daha duyarlı. Ancak fiat paraların enflasyon karşısında eridiği bir dönemde özellikle sabit arza sahip olan kripto paralar yeni bir sığınak olma yolunda hızla ilerliyor.

Amerikalı ünlü kripto analisti Brian Jung, yeni bir videoda kripto piyasası için 4 önemli strateji paylaştı. Jung, piyasanın yeni trendlerine göz atıyor ve yatırımcılar için yeni ufuklar açıyor.

Analistin dikkat çektiği ilk alan Metaverse. Meta evreni 2022 yılına çok hızlı bir giriş yaptı. Dev teknoloji firmaları birbiri ardında Metaverse’e dahil olmak için çalışmalarını duyuruyor. Geleceğin internetinin dönüşümü ve kripto piyasasına entegrasyonu beklenenden daha hızlı oluyor. Metaverse meraklıları, yeni gelişmeleri takip etmekte daha zorlanıyor. Bu kadar kısa sürede kazanılan bu ivme ve dev finans kuruluşlarının potansiyel beklentisi Metaverse’i yatırım stratejilerinde baş köşeye oturtuyor.

metaverse

 

İlgili: Metaverse nedir?

Metaverse tabanlı kripto paralar olan The Sandbox (SAND), Illuvium (ILV) , Decentreland (MANA) ve Axie Infinity gibi kripto paralar 2022 yılına damga vurmaya hazırlanıyor.

İlgili: Decentreland (MANA) nedir, geleceği nasıl?

Brian’ın yatırım yapmayı planladığı bir sonraki kripto para birimi kategorisi büyük kripto para borsaları ve bu borsaların kendi kripto paraları. Binance (BNB) ve FTX (FTT) başta gelen projeler. Özellikle büyük Ethereum balinalarının topladığı kripto paralar arasında bu coinlerde yer alıyor.

binance ve ftx

İlgili: FTX token (FTT) fiyat tahmini

Non- Fungible Token’lar da (NFT) analistin yatırım planlaması arasında olmasını önerdiği alanlardan biri. 2021 yılında 13 milyar dolarlık bir hacme ulaşan NFT pazarı, sanat, spor ve sinema sektörünün de aralarında bulunduğu birçok alanı kripto ekosistemine başarılı şekilde entegre etti. Büyük oranına Ethereum ev sahipliği yapsa da Solana’da NFT piyasasına hızlı giriş yapan projelerden. 2022 yılı NFT’lerin de gözde olduğu bir yıl olacak.

non fungible token nft nedir

Son olarak Stabilcoinlere dikkat çeken analist, piyasaya yeni giren ve para kaybetmkten korkan yatırımcılar için stabilcoinlerin can simidi olacağını değerlendiriyor.

İlgili: Stabilcoin nedir?

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.