1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Korkunç Bitcoin senaryolarına bir yenisi daha eklendi! – İşte BTC’yi bekleyen seviyeler!

Korkunç Bitcoin senaryolarına bir yenisi daha eklendi! – İşte BTC’yi bekleyen seviyeler!

Korkunç Bitcoin senaryolarına bir yenisi daha eklendi! – İşte BTC’yi bekleyen seviyeler!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2018 ayı piyasası sırasında Bitcoin’in çöküşünü önceden tespit eden popüler bir kripto analisti, korkunç Bitcoin senaryolarına bir yenisini daha ekledi.

En kötü Bitcoin senaryolarına göre BTC fiyatı ne olacak?

2018 ayı piyasası sırasında Bitcoin’in çöküşünü bilen popüler kripto para analisti Tone Vays, şimdi de Bitcoin (BTC)’in yakın vadeli bir capitulation* (teslim olma/pes etme) evresiyle karşı karşıya kalacağını öngörüyor

Youtube’da yayınladığı yeni bir piyasa değerlendirmesinde kripto analisti, korkutan Bitcoin senaryolarına bir yenisini ekledi. Vays, takipçilerine Bitcoin’in önümüzdeki günlerde sancılı bir düşüş gerçekleştirmesini beklediğini söyledi.

 

 

(* Kripto piyasalarında capitulation- Bu dönem, uzun süren ayı piyasalarında kaçınılmaz bir son olarak görülür. Bu evreye gelindiğinde, büyük bir satış çılgınlığı yaşanır ve yapılan sayısız işlem sonucu volatilite artar.

Yüksek hacimli panik satışları piyasayı çöküşe doğru götürür. Ancak iyi tarafı şu ki; burada fiyatlar, gelecek akümülasyon süreci için önemli olan dip seviyeleri bulur.) 

İlginizi çekebilir:

Ünlü analistin “hayatınızın fırsatı olacak” dediği kripto para!

Bitcoin fiyatı kritik 18,700 dolar desteğinde: Güncel BTC teknik analizi

Dev analiz firması Glassnode’un analistlerinden önemli Bitcoin tahmini!

 

Korkunç Bitcoin senaryolarına bir yenisi daha eklendi! - İşte BTC'yi bekleyen seviyeler!

 

“Hala önümüzdeki hafta ya da bir sonraki hafta bir kapitülasyonun büyük olasılık dahilinde olduğunu düşünüyorum.”

Bitcoin’in dört günlük grafiğini inceleyen Vays, piyasanın kontrolünün hala ayıların kontrolünde olduğunu söylüyor.

“Felaket görünümlü mum. Buradaki her şey short pozisyon çağrısında bulunuyor.”

Korkunç Bitcoin senaryolarına bir yenisi daha eklendi! - İşte BTC'yi bekleyen seviyeler!

Analistin grafiğine bakacak olursak; Vays, Bitcoin’den 15.000$’lık fiyat alanına kadar bir düzeltme bekliyor gibi görünüyor.

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin 19.080$’dan işlem görüyor.)

Bu arada Vays, BTC’de yeni bir ayı piyasası dibi beklese de düzeltmenin Bitcoin boğaları için mükemmel bir alım fırsatı sunacağını söylüyor.

“Sanırım art arda ikinci bir MRI (Momentum Reversal Indicator) alımına gideceğiz ve ardından MOON -aya doğru yol alacağız… Bitcoin’de zaten aylık bir MRI alımımız var. Önümüzdeki ay da hisse senetlerinde de aylık MRI alımımız olacak… Haftalık MRI alımı üç hafta sonra gerçekleşmeyecek, yani bu da aynı hizaya gelecek. Bu yüzden ekim ayının başlarında gidişata uyum sağlamalıyız.

Bitcoin 14.000$, 15.000$’a düşerse, mükemmel satın alma fırsatı için her şey MRI ile uyumlu olacak.”

Vays bu yorumu, fiyat hareketindeki momentuma dayalı olarak trendlerin sonuna işaret eden ve profesyonel traderlar için gelişmiş bir indikatör olan MRI (Momentum Reversal Indicator)’ya dayanarak yapıyor.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: