Kırmızı piyasaya rağmen çift haneli kazanç sağlayan 2 coin

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında bugün iyi bilinen coinlerin çoğu kırmızı gösteriyor. Buna rağmen 2 metaverse tokeni yükselerek çift haneli kazançlar sağlıyor.


Kırmızı piyasaya rağmen çift haneli kazanç sağlayan 2 coin

Meta Platforms’un alt kuruluşu olan Facebook, kısa süre önce isim değişikliği yaptı. Metaverse bağlantılı 2 token, The Sandbox (SAND) ve Decentraland (MANA), her ikisi de sırasıyla yüzde 210 ve yüzde 200 değer kazandı son bir ayda.

Eski adı Facebook olan Meta, bir metaverse kurmak için çalışıyor. Öyle görünüyor ki işin içinde kripto ve non-fungible tokenler (NFT) de olacak. Ancak kripto topluluğunda bu konuda çok büyük bir coşku yok.

“Metaverse” terimi, İnternet’in birinci versiyonunun yanında ikinci bir sürümünü ifade eder. Bu sürümde, 3B ortam ayarlarında sürükleyici sosyal paylaşım gerçekleşir ve NFT’ler, sanal manzaralar ve sanal gerçeklikler (VR), oyunlar, 3B avatarlar, metaverse kripto para birimleri, merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) ve akıllı sözleşmelerin kullanımı destekleniyor.

Decentraland (MANA) yükselişte

Sanal gerçeklik oyunu, daha doğru olarak söylersek kripto para destekli ve Ethereum blockchain üzerinde kurulan sanal yaşam platformu Decentraland, ilk yükselişinden sonra bir miktar dinlenmişti. Şimdi 3.27 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte yüzde 30.38 dolar, son 7 günde yüzde 28.20 dolar yükseldi.

İlgili – Güncel Decentraland (MANA) rehberi: MANA coin nedir? Kapsamlı analiz

Kırmızı piyasaya rağmen çift haneli kazanç sağlayan 2 coin

MANA 7 gün grafiği Kaynak: CoinMarketCap.com

İlgili – Decentraland (MANA) coin fiyat tahmini: 2021-2025

Sandbox’un yükselişi

MANA dışında bir de Sandbox var. O da blockchain üzerinde bir metaverse kurmaya çalışıyor. Sandbox, geliştiricilerin dijital ürünlerden ve oyun deneyimlerinden para kazanmaları için olan topluluk odaklı bir platform.

Şu an Sandbox 2.73 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 17.54 ve son 7 günde ise yüzde 2.88 oranında yükseldi.

İlgili – 1 haftada %300 kazandırdı! The Sandbox nedir ve geleceği nasıl?

Kırmızı piyasaya rağmen çift haneli kazanç sağlayan 2 coin

SAND 7 gün fiyat grafiği Kaynak: CoinMarketCap.com

SAND de başka bir sanal alem. Burada kullanıcılar kendi oyun tecrübelerini oluşturabilir ve geliştiricilere göre bunu paraya dönüştürebilir. SAND, kullanıcıların sahip olduğu bir sanal metaverse. Ayrıca oyun içindeki varlıkların sahipliği NFT’ler üzerinden belirleniyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kırmızı piyasaya rağmen çift haneli kazanç sağlayan 2 coin
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.