fbpx
  1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. Decentraland (MANA) coin fiyat tahmini: 2021-2025

Decentraland (MANA) coin fiyat tahmini: 2021-2025

Decentraland (MANA) coin fiyat tahmini: 2021-2025
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Decentraland MANA coin fiyat açısından nasıl bir performans sergiliyor? Beklentileri karşılayabilecek mi?

Decentraland MANA coin fiyat performansı

Lansman zamanında, Decentraland’ın fiyatı Aralık 2017’de 0.024 dolar civarındaydı. Daha sonra yükseldi ve 0.24 dolar başlangıcını  geçti ancak ilerleyemedi ve önceki destek seviyelerini geri aldı. Decentraland’ın değeri gerçekten büyük hareketlere işaret etmedi ve bu yılın başına kadar benzer bir fiyat aralığında işlem görmeye devam etti. Sonra sanki bir tsunami dalgasının gücüyle, koin diğer birçok muadili arasından hızlıca geçti. 

 

Bir patlama zamanı, yani MANA takibini sürdüren boğa koşusu, aslında varlığın yaklaşık 0,80 dolar fiyatına yükseldiği Aralık 2020’den itibaren gerçekleşti. Bu aşama, MANA fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.63 dolara yükseldiği Nisan 2021’e kadar devam etti. Ancak, tüm zamanların en yüksek seviyesini gördükten sonra MANA hızla  aşağı doğru işlem görmeye devam etti ve fiyat 0,65 doların altına düştü. Fiyatları muazzam oynaklığı yansıtıyor ve oynak dönemlerde kripto ticaretinde yüksek riski olan bir varlık olarak görünüyor.

 

Decentraland MANA coin fiyat tahminleri: Piyasa duyarlılığı

 

Teknik analize göre, Decentraland MANA coin fiyat, diğer dijital varlıklara kıyasla tarihi bir yolculuğa çıktı ve bu, popülerliğinin de birincil amacı olabilir. Decentraland’ın mevcut fiyatı, 1,69 milyar Decentraland dolaşım arzı ile 24 saatlik işlem hacmi 98,877,881,63 dolar ve 985,464,368 dolar  piyasa değeri ile 0,6958 seviyesinde bulunuyor. Uzmanların Mana fiyat analizi ve fiyat tahminlerine göre aşağıdaki gibi görülebilir:

 

Wallet Investor

 

Decentraland tahminlerimize dayanarak, uzun vadeli bir artış bekleniyor; 2026 için fiyat tahmini 4.870 dolar. 5 yıllık bir yatırımla gelirin % +725.42 civarında olması bekleniyor ve bu da onu karlı bir yatırım haline getirecek. 

 

Trading Beasts

 

MANA fiyatının 2021 fiyat tahminimize göre Aralık 2021’in başında 0,7712167 dolara ulaşması bekleniyor. Beklenen maksimum işlem fiyatı 0,9733273 dolar, MANA tokenlerinin minimum işlem fiyatı 0,6618626 dolar. 2021 sonu için MANA fiyat tahmini 0.7786618 dolar olarak bekliyoruz.

 

Long Forecast

 

MANA fiyat tahminimize göre, madeni para önümüzdeki beş yıl içinde üç kat büyüyebilir. 1,80 ila 2 dolar arasında net bir boğa koşusuna sahip olabilir ve bu da onu uzun vadeli iyi bir yatırım haline getiriyor.

 

Digital Coin Price

 

MANA daha önceki fiyat tahminimize dayanarak, token muazzam bir boğa koşusu kaydetmeye devam etti ve 2021 sonuna kadar 1 dolar civarında oldukça volatil kalmaya devam etti. Bu nedenle, kullanıcıların paralarını MANA tokenlerine  yatırmadan önce kendi araştırmalarını yapmalarını tavsiye ediyoruz.

 

Reddit Community

 

Decentraland’ın sonu gelmiş gibi görünüyor. 2024’ün ilk çeyreğine kadar 4.010 dolar’a kadar düşecek ve  mevcut fiyatın neredeyse yarısı kadarını kaybedebilir. Bu da birçok yatırımcının kripto para piyasasında Decentraland’ı satmasına neden olabilir. 

Trading-Education

Son uzun vadeli tahminlere göre Decentraland (MANA) fiyatı 2021 sonunda 1 doların, 2022’nin sonunda 2,5 doların ve 2025’in sonunda 4,5 doların üzerine çıkacak ve bu da MANA’yı gelecekte iyi bir yatırım haline getirecek.

Decentraland MANA coin fiyat Decentraland (MANA) coin fiyat tahmini: 2021-2025

Decentraland fiyat tahmini: 2021-2025

 

Tüm engelleri aşan MANA, performansı için bir ölçüt tutacak ve genel büyüme açısından tüm beklentileri aşan büyük bir yatırımcı topluluğunu kendine çekeceği düşünülüyor.

 

Decentraland fiyat tahmini 2021

 

Tüm piyasalar olumlu hale gelirse, bu dijital varlık tüm engelleri aşmaya ve daha önce belirtildiği gibi zirveyi ölçeklendirerek coşkulu bir şekilde performans göstermeye başlayabilir. Önümüzdeki yıl tüm sınırlamaları aşan MANA, bizim tavsiyelerimize göre kullanıcıları için kesinlikle şans işaretleri gösterecek. Sağlam akıllı sözleşmelerle desteklenen Decentraland (MANA) fiyatı 2021 yılının sonunda 0,95 dolara kolayca ulaşması bekleniyor.

 

Decentraland fiyat tahmini 2022

 

Decentraland (MANA) tokeni, kripto para piyasaları için ani bir sarsıntı olmadığı göz önüne alındığında, yatırımcı topluluğu arasında büyük bir çekiş olarak güçlü konumunu teyit etmeye hazır. Önümüzdeki yol, yatırımcı güveninin patlamaya devam etmesi koşuluyla umutla doludur, bu da fiyata büyük bir baskı yaparak, kripto pazarında 1,2 dolarlık tüm engelleri aşmasını sağlayabilir. Kullanıcılar gelecekte önemli kazançlar elde etmek için mevcut fiyatlarla şuan  yatırım yapmalıdır.

 

Decentraland fiyat tahmini 2023

 

Decentraland (MANA) hızlı, güvenilir bir ağ kurarak ve ürünün kullanıcı deneyimi ile çalışmasını sağlayarak gelişmiştir. Decentraland fiyat tahminlerimize dayanarak, bu özellikler MANA tokeninin 2023’te 1,70 dolar gibi çok daha yüksek bir fiyat kazanmasına sebep olabilir. İşlevsel kripto için şartlar  2023’e kadar devam ederse, MANA fiyat tahminimize göre bir paradigma yükseltisi görebilir. 

 

Decentraland fiyat tahmini 2024

 

Decentraland (MANA) için ileriye dönük birkaç senaryo var. Özellikle teknolojik duyuruları ve şirketin tasarladığı ilerlemeyi göz önünde bulundurarak, MANA fiyatının kripto pazarında 2 dolara ulaşabileceğine dair bazı tahminler var. 

 

Decentraland fiyat tahmini 2025 ve sonrası

 

Decentraland ayrıca toplu ve kurumsal girişimlerinde de aktiftir ve önemli bir piyasa değeri kazanarak ivme kazanmaya devam ettiğini göz önünde bulundurarak, tokenin gelecekteki büyümesi hakkında fiyatlar, hacim, yükseltmeler vb. açısından iyimser bakıyoruz , eğitime odaklanan girişimleri , erişim ve yenilikler MANA token fiyatını kayda değer bir  rakam olan 2,8 dolar seviyesine çıkarabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.