1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. İşte, Wall Street Boğası’na karşı yeni Bitcoin boğası

İşte, Wall Street Boğası’na karşı yeni Bitcoin boğası

İşte, Wall Street Boğası’na karşı yeni Bitcoin boğası
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük kripto parası Bitcoin’in artık kendi boğası var. Söz konusu boğa bugün Miami’de yapılan açılışla tanıtıldı. İşte, Wall Street Boğası’na karşı yeni Bitcoin boğası.


Wall Street Boğası’na karşı yeni Bitcoin boğası

Dünya finans sektörünün merkezi olarak New York biliniyor. New York’un finans merkezi simgesi olarak ise New York City’deki Manhattan’ın Finans Bölgesi’nde Bowling Green’in hemen kuzeyindeki Broadway’de duran bronz boğa heykeli kabul ediliyor. Şimdi bu boğanın yeni bir rakibi var.

ABD’nin Miami şehrinde bugün Bitcoin Konferansı 2022 düzenlendi. Bu konferans çerçevesinde Miami Belediye Başkan Francis X. Suarez, Bitcoin boğası heykelinin açılışını yaptı.

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2022- 2025

Suarez, açılışta yaptığı açıklamada şöyle dedi:

“ New York eski finans merkezi… Şimdi size Miami boğasını veriyorum!”

Bir reddit kullanıcısı ise aşağıdaki fotoğrafı paylaşarak, Miami Bitcoin Konferansı 2022 çerçevesinde Bitcoin boğasının tanıtıldığını kripto topluluğu ile paylaştı.

İşte, Wall Street Boğası’na karşı yeni Bitcoin boğası

Kaynak: Reddit

Terra, Bitcoin alımlarına doymadı

Diğer yandan öyle görünüyor ki kripto para sektörünün büyük projelerinden olan Terra, Bitcoin alımlarına devam ediyor.

İlgili – Terra LUNA coin nedir ve geleceği nasıl?

Bitcoin Archive (@BTC_Archive) olayı şöyle duyurdu:

“SON DAKİKA: Terra yeniden 230 milyon dolarlık Bitcoin aldı.”

Terra (LUNA) projesi CEO’su Do Kwon, hedeflerinin 3 milyar dolaralık Bitcoin almak olduğunu açıklamıştı. Şimdi ise bu hedefin 10 milyar dolara yükseltildiği ifade ediliyor.

Terra, aldığı Bitcoin’leri stabil coin projeleri için rezerv para birimi olarak kullanıyor. Bu BTC’ler stabil coinlerin fiyatını sabit tutmak için kullanılacak. Terra’nın BTC alımları ise başka bir önemli gelişmenin başlangıcı olabilir.

Daha ayrıntılı: 12 yıl önce yapılan bir Bitcoin öngörüsü daha doğru çıkıyor

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: