1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. İşte en büyük balinaların hücum ettiği altcoin!

İşte en büyük balinaların hücum ettiği altcoin!

İşte en büyük balinaların hücum ettiği altcoin!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında hareketleri yakından takip edilen en büyük balinalar bu altcoine hücum etti. Detaylar ve altcoine ilişkin teknik veriler haberimizde.

İşte en büyük balinaların hücum ettiği altcoin!

Kripto piyasasında bir hareketlilik olduğu dikkat çekiyor. Lider kripto para birimi Bitcoin, 21,000 doların üzerine çıktı ve 21,460 dolardan işlem görüyor. BTC, kritik 20,000 dolar destek hattından uzaklaştı.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Altcoinler de de yükseliş devam ederken Ethereum, 1,300 dolara yaklaşan bir fiyat etiketine sahip. Piyasada hareketleri yatırımcılar tarafından dikkatle izlenen büyük balinalar bu dönemde portföylerine yeni altcoinler ekliyor.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Analitik firması Santiment, piyasalarda uzun vadeli bir düşüş eğiliminin ortasında olası giriş noktalarını belirlemek için kriptonun en zengin cüzdanlarının hareketlerini izliyor.

antiment’in son fiyat mücadelelerine rağmen “göz açıcı arz birikimi” yaşadığını söylediği ilk altcoin oyun tabanlı The Sandbox (SAND).

İlgili: The Sandbox (SAND) nedir,geleceği nasıl?

“2021’nin sonlarından itibaren popüler altcoinlerden biri olan Sandbox, 2022’de oldukça fiyat düşüşü yaşıyor. Ancak iyi haber şu ki, mart ayının başından bu yana üst düzey SAND sahiplerinden oldukça dikkat çekici bir arz birikimi oldu.”

 

İşte en büyük balinaların hücum ettiği altcoin!

Metaverse’ün bilinilirliği arttıkça içinde The Sandbox’un da olduğu Metaverse tabanlı altcoinlere ilgi oldukça artmış ve bu altcoinler tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmıştı. Ancak piyasada yaşanan şok bu altcoinleri de derinden etikeledi.

25 Kasım 2021’de 8,44 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan SAND, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1,18 dolardan işlem görüyor. SAND, 1,448 trilyon dolarlık piyasa değeri ile kripto piyasasının en değerli varlıkları arasında 36’ıncı sırada. Son 24 saat içerisinde %11 değer kazanan The Sandbox, balinalar arasında oldukça popüler.

İlgili: The Sandbox (SAND) fiyat tahmini

The Sandbox (SAND) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

İşte en büyük balinaların hücum ettiği altcoin!

 

Santiment, balinaların Cardano, YFI ve Dogecoin gibi altcoinleri de cüzdanlarından azalttığına dikkat çekiyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: