1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Binance CEO’su Bitcoin’in ATH seviyesine ne zaman ulaşabileceğini açıkladı

Binance CEO’su Bitcoin’in ATH seviyesine ne zaman ulaşabileceğini açıkladı

Binance CEO’su Bitcoin’in ATH seviyesine ne zaman ulaşabileceğini açıkladı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin’in ne zaman ATH seviyesine yeniden ulaşabileceği ile ilgili yorumunu paylaştı. Kripto sektörünün ünlü ismi, hem karamsar hem de pozitif bakış açısına sahip bu konuda.


Binance CEO’su Bitcoin’in ATH seviyesine ne zaman ulaşabileceğini açıkladı

Bitcoin fiyatı 20,000 doların üzerine toparlandı. Ancak ondan sonra buradan dikkat çeken bir yükseliş hareketi yapamadı. Bundan dolayı lider kripto paranın yakın bir zamanda tüm zamanların en yüksek değerine (ATH) ulaşamayacağı yorumları yapılıyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao da bu konuda kendi yorumunu paylaştı. Ona göre böyle bir yükseliş yakın bir zamanda beklenmemeli.

ATH için birkaç yıl

Dünyanın en büyük borsası olan Binance’in CEO’su, Bitcoin’de kısa vade için bazı ayı görüşler dile getirdi. BTC fiyatı Kasım 2021’de 69,000 dolarda ATH yapmıştı. Ancak şimdi bu seviyeden çok uzakta. Zhao da Bitcoin’in bu seviyeyi bir kez daha görmesinin yakın bir zamanda olmayacağını açıklıyor. https://mommabe.com

İlgili – Uzman analiste göre Bitcoin’de bu seviyeye kadar çöküşe hazırlıklı olmalı

Binance kurucusu, ATH değerinden bu kadar düştükten sonra piyasanın bu seviyelere toparlanmasının vakit alacağını söylüyor. Şöyle konuşuyor:

“Yaşanan düşüşü göz önüne aldığımızda, 68k tüm zamanların en yüksek değerinden şimdiki 20k seviyesine, buraya dönmesi muhtemelen uzun bir süre çekecek. Muhtemelen birkaç ay ya da birkaç yıl sürebilir.”

Binance CEO’su Bitcoin’in ATH seviyesine ne zaman ulaşabileceğini açıkladı

Bitcoin fiyat grafiği Kaynak: TradingView.com

İlgili – Güncel Bitcoin BTC teknik analizi 

Binance CEO’su Changpeng Zhao, mevcut durumun o kadar da kötümser olmadığını belirtiyor. Çünkü mevcut fiyat birkaç yıl önce büyük ilgi görecek bir seviye olurdu. Mesela, bir önceki döngü sırasında Bitcoin fiyatı 20,000 dolara çok yaklaşana kadar yükselmişti. Tabii yeni ATH sevincinden sonra piyasa yeniden ayı durumuna gerilemişti. CEO da şöyle açıklıyor:

“20k için şu an düşük seviye diyoruz. Ancak biliyorsunuz, eğer 2018 ve 2019’da insanlara deseydiniz ki Bitcoin 2022’de 20,000 dolar olacak çok mutlu olurdular. Çünkü 2018 – 2019’da Bitcoin 3,000 dolar – 6,000 dolar seviyelerindeydi.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.