BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. SAND coin teknik analizi ve fiyat yorumu
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

SAND coin teknik analizi ve fiyat yorumu

SAND coin teknik analizi ve fiyat yorumu
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

The Sandbox projesi adından çokça söz ettiren bir NFT token platformudur. Platformun tokeni SAND’ın teknik verilerini birlikte inceleyelim. Sand coin teknik analizi yazımızda bu coinin ne kadar büyük potansiyel taşıdığını göreceksiniz.

SAND Coin Teknik Analizi 20 Aralık

Sand coin Bitcoin’in sert yükselişi sırasında BTC paritesi bazında yara aldı. Kırılmasını beklediğimiz TOBO formasyonu dağıldı ve fiyat mavi desteğe geriledi. Fiyat mavi destekte çok iyi tutundu ve hedefini yükselen direnç olarak belirledi. Bu seviye de geçildiğinde 291 satoshi hedefinin önü açılacak.

SANDUSDT Fiyat Grafiği

Sand coin dolar bazında çok daha güzel bir görünüm arz ediyor. Görseldeki direnç kırılıp üzerinde mum kapandığında hedefin 0.080 Usdt olduğunu belirtebiliriz. Yükselen destek altı stop olmak kaydıyla alım fırsatı veren önemli bir coin Sand. Gözlerden kaçmasın istedik.

Not: Bitcoin ve diğer kripto paralarda canlı fırsatların değerlendirildiği telegram grubuna katılım ücretsizdir.

SAND Coin Teknik Analizi 9 Aralık

Normalde teknik analize büyük zaman ölçeğinden başlanır ve küçüğe doğru gidilir. Ben büyük resmi görebilmeniz için tersinden gideceğim. Önce yakın çekim yani 15 dakikalık grafikteki fırsata bakalım:

Bu grafikte hedefi 291 satoshi olan nizami bir ters omuz baş formasyonu görüyoruz. Boyun çizgisi kırılmış, fiyatı 291’e taşıyacak ilk itkisel hamle gelmiş. Böylece SAND coinin kısa vadeli hedefini de vermiş olduk. Şimdi 1 saatlik grafiğe bakalım

Sand Coin 1h Grafik

Bir adım geri çekilip baktığımızda aslında 15 dakikalık grafikte gördüğümüz ters omuz baş (TOBO) formasyonunun aslında 1 saatlikteki TOBO’nun sağ omzundan ibaret olduğunu görüyoruz. Öyle ki küçük TOBO çalıştığında büyük TOBO tamamlanmış olacak.

Bir önceki hedefimiz olan 291, mavi okla gösterilen direnç yeri. Fiyat önemli bir dirence çıktıktan sonra momentumunu sürdürebilirse aşağıdaki güzergahın önü açılır:

330 satoshi boyun çizgili TOBO fiyatı 464 satoshiye kadar savurabilir. Bu aşamada 4 saatlik grafiğe bakmanın zamanı gelmiş demektir.

Sand Coin 4h Grafik

SAND coin tüm hayat hikayesi 4 saatlik grafiğe sığıyor. Çünkü yeni bir coin. Büyük resimde elimizdeki görüntü bu: koca bir alçalan kama. Alçalan kama formasyonları direnç kanadından kırılmaları ile birlikte büyük yükseliş hareketlerini tetikler.

1 saatlik grafikte 464 satoshi hedefinde bıraktığımız SAND coin, alçalan kama önderliğinde 726 satoshiye kadar yükselebilir. Bu grafik için son önemli direnç hattı da bu olacaktır. Burası kırıldığında SAND dirençsiz olarak yoluna devam edip sürekli kendi rekorunu tazeleyebilir.

Herkes Bitcoin’in ATH (all time high – tüm zamanların zirvesi) yapacağını söylüyor. Peki SAND ATH yapamaz mı? Dipteki 2 TOBO ve makrodaki alçalan kama SAND coinin ATH yapabileceğini gösteriyor.

Teknik analiz bunları söylerken temel analize de göz atalım. Bakalım SAND coini yakın vadede önemli gelişmeler bekliyor mu?

SAND Coin Yol Haritası

Sand coin Aralık ayı takvimi dopdolu! Önemli güncellemeler ve yeni yayınlanacak özelliklerle SandBox blockchaini çok daha güçlü bir evreye geçiş yapmak için hazırlanıyor. Bu hazırlık için çıkacağı yolculukta yalnız bırakmamak da bizim görevimiz olsun.

Not: Yazı yatırım tavsiyesi içermez

İlginizi çekebilecek diğer güncel altcoin analizleri için:

CELR Teknik Analizi

BAND Teknik Analizi

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: