BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. HAVEN XHV coin nedir? nasıl alınır?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

HAVEN XHV coin nedir? nasıl alınır?

HAVEN XHV coin nedir? nasıl alınır?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Haven Protokol, herhangi birinin, komisyoncular, üçüncü parti kişi ya da kurumlar olmadan varlıklarını doğrudan kasasında tutma veya transfer etmesini mümkün kılan bir projedir. XHV coin Haven protokolün yerel tokenidir.

HAVEN Protokol

Haven Protokol nedir?

Haven Protokol XHV coin, standart piyasa fiyatlandırması ve gerçek dünya varlık değer yüklenmesinin bir karışımı olarak, takip edilemeyen coin olma iddiasındadır. Haven protokol bu özelliğini, blockchain üzerinde geçekleşen “mint ve burn” süreçleriyle gerçekleştirmeye çalışır.

En basit durumda, kullanıcılar Haven Doları (xUSD) değerindeki USD ederi kadar Haven’ı (XHV) burn yapabilir. Kullanıcılar, 1 ABD Doları değerinde XHV karşılığında xUSD’yi eşit olarak burn yapabilir.

Haven protokol, zaman içerisinde, diğer önemli para birimlerini (örneğin CAD, GBP, EUR, CNY, BTC, xAU (Altın) de Haven ekosistemine eklemeyi planlıyor.

Haven’in nihai hedefi, kripto destekli kredilerin ve faiz getiren tasarruf hesaplarına yönelik özel bir merkezsiz finans platformu oluşturmaktır.

Haven Protokol geliştiricileri kim?

Haven Protokol geliştiricileri, kimliklerini açıklamıyorlar. Haven websitesine göre, projenin ana geliştiricileri; Dweab, Pierre Lafitte, Neac ve Marty.

Haven protokol nedir XHV coin
Haven Protokol

Sosyal medyada Haven XHV coin

Haven protokolün twitter üzerinde 7 binden fazla takipçisi var. Telegram Haven topluluğu ise bin kişi kadar.


XHV coin

Haven Protokol, XHV coin fiyatı son 24 saatlik süreçte %8,93 oranında düşüş gösterdi. XHV coin Market Cap değerlerine göre şu anda 170. sırada.

haven protokol, XHV coin

Rakamlarla Haven XHV coin

Fiyat 3,12 USD
Market Cap 44,837,555 USD
24 Saat Hacim 299,936 USD
Dolaşımdaki arz 14,153,796 XHV
Toplam arz 14,153,796 XHV
Rakamlar yazının yazıldığı ana aittir. CoinMarketCap

Haven XHV coin nasıl alınır?

Haven protokol XHV coin şu anda, CITEX, TOKOK, KuCoin, Bittrex, and TradeOgre borsalarında listelenmiş durumda. Bu borsalardan USDT ya da BTC paritesinden XHV coin alabilirsiniz.

Coin burn yapmak nedir?

Kripto para dünyasında “coin burn yapmak”, “burn”, kullanılabilir olan bir tokeni, kullanılamaz bir hesaba gönderilmesi anlamına gelir. Burn, token arzını azaltarak, token enflasyonunu önlemek ve göreceli olarak kıtlık yaratarak token fiyatının sabit kalması ya da artması işine yarar.

İlgili: Kripto para nedir, nasıl alınır?

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: