BTC : 83489 ₺ ETH : 2902 ₺ XRP : 1.902 ₺ LTC : 367 ₺ USDT : 7.6 ₺ XLM : 0.5933 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Güncel Huobi Token (HT) Rehberi: Huobi Token nedir? BNB coini geçer mi?

Güncel Huobi Token (HT) Rehberi: Huobi Token nedir? BNB coini geçer mi?

Güncel Huobi Token (HT)  Rehberi: Huobi Token nedir? BNB coini geçer mi?
0

Huobi token (HT) nedir? HT, ERC-20 tabanlı Ethereum üzerinde çalışan, Huobi borsasında bir çok avantaj yakalamanızı sağlayan bir tokendir. Temel felsefesi blockchain destekli müşteri sadakat programı olup Huobi borsasında işlem yapan müşterilerini ödüllendirmektir. Huobi Token (HT) satışı için ICO yöntemini kullanmamıştır. Kullanıcılar, HT tokeni kullanmak isterlerse Huobi borsasından ‘Puan Kartı’ olarak alabilirler. Huobi borsasına kayıt olmak için burayı tıklayınız.


Huobi Token Nedir?

Huobi token nedir? Huobi borsasının 23 Ocak 2018’de HT token’i başlatacağını duyurmuştu. Yatırımcıların büyük bir kısmı bu tokenin piyasaya girmesinden haberdar olmadı çünkü ICO yöntemi ile piyasaya girmedi. Huobi yöneticilerinin ICO projelerine mesafeli olduğu biliniyor. Toplam arzı 500 milyon HT token olarak planlanmış bunun % 60 olan 300 milyon HT borsa kullanıcılarına dağıtılacağı söylenmişti. Fakat coinmarketcap verilerine göre 500 milyon tokenin sadece 222.668.093 HT milyonu piyasada. Ethereum platformu kullandığından ERC20 tokenidir. Huobi token, Binance’nin BNB tokeni kadar başarılı olacağını söyleyebilirim

huobi-token-nedir-

Şubat ayında Huobi borsasında listelendiğinde  değeri 1 dolardı. Bu gün itibariyle 4.05 dolardan işlem görüyor.  Market değeri 237 milyon dolar ve 18. sırada yer alıyor. Binance ,BindKucoinCOSSBibox gibi borsa tokenlerinin başarılı olduğu görülüyor. HT tokenin 4 aylık bir geçmişe sahip olduğu düşünüldüğünde performansı oldukça parlak denebilir. Uzun vadeli tutulur mu derseniz ben tutmayı düşünüyorum. Huobi borsasının en büyük yatırımcılarına bakıldığında, Tim Draper ve ZhenFund‘u görüyoruz. Bu bile başlı başına bir değerdir. Huobi 139 ülkede müşterisi olan bir borsa ve borsanın 24 saatlik işlem hacim 160.725.320 USD. Çin’in 2. büyük borsası olarak piyasada.

koinmedya_brave

HT token, BNB tokeni döver mi?

En güzel Huobi token nedir videosu

HT Token’in  Avantajları

Borsa listemelerinde HT Token kullanımı

Huobi tokenleri, borsada listelenecek tokenlerin oylamasında kullanılıyor ve bu yapıldığında ayrıca bir ödül veriliyor. Oylamalara katılan kullanıcılar proje borsada listelenirse projeye ait tokenlerle ödüllendiriliyor. Seçtiğiniz bir proje borsada listelenir ise anlaşma gereği projenin %10’nu airdrop olarak kullanıcılara dağıtılıyor. Oylamada seçtiğiniz proje listelenmez ise kullandığınız HT’ler size geri iade ediliyor. Yani hiç bir şekilde kaybetmiyorsunuz.

Huobi token işlem promosyonları

BNB token- Huobi token kıysalaması

Binance borsanın BNB’si kullanıcılara işlem avantajı (IEO, Trade vb) sağlıyor ve maliyetleri düşürüyor. Binance işlem maliyeti  % 0.1 dir. Binance işlem maliyetindeki avantajları her yıl %50 oranında düşürecek, bu da 5 yıl sonra herhangi bir avantajın kalmayacağı anlamına geliyor. Gelecek yıl %50 indirim oranı ortadan kalkacağından Huobi borsası ile maliyetler eşitleniyor diyebiliriz.

Huobi Token  Promosyonları

Huobi Token Huobi HT token rehberi: Huobi token nedir? BNB coinin Potansiyele Sahip mi?

Bir ayda, 120 HT ile işlem yaparsanız %10 işlem maliyetiniz düşüyor. Sırasıyla 600 HT’de %20, 1200 HT’de %30, 6000 HT’de %40, 12000HT’de ise % 50 işlem avantajları var. 1200 HT işlemleri dahi ülkemizdeki pek çok kullacı için uygun değil çünkü, VIP3 proğramı ve üstü daha büyük yatırımcılar için tasarlanmış.

Yukardaki iki madde HT tutmanın temel gerekçeleridir. Binance işlem hacimleri bakımından Huobi’den 12 kat daha büyük, BNB şu anda 15-16 dolar bandında işlem görüyor. HT ise 3.59’dan işlem görüyor sizi bilmem ama ben uzun vade tutmayı planlıyorum

Huobi Borsasına buradan kayıt olabilirsiniz.

Huobi Group hakkında
Kurulduğu 2013 yılından beri düzenli ve sağlam adımlarla büyüyen Huobi Group’un merkezi Singapur’dadır. Japonya, Güney Kore, Avustralya, Birleşik Krallık ve Hong Kong’un da aralarında bulunduğu birçok ülke ve bölgede yerel ofisleri bulunan Huobi Group, 2019 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır. Toplam alım satım hacmi 2 trilyon Amerikan Doları’nı aşan şirket, 130 ülkedeki milyonlarca kullanıcıya güvenli, profesyonel ve kaliteli dijital varlık alım satım hizmeti sunmaktadır. www.huobi.com/tr-tr/

Makaleyi beğendiysen PAYLAŞMAYA ne dersin?