Güncel Cindicator Coin rehberi: Cindicator CND Coin nedir? CND Coin nerden alınır-satılır?

Cindicator nedir
Cindicator nedir analiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CND Coin nedir sorusunun en koşa cevabı şu : finansal analizler için istihbarata yoğunlaşan bir proje. Bir farkla bu istihbaratı yapay zeka İle sağlıyor. Bu yüzden kripto paranın kolaylıkla bozulabilecek birçok yönleri vardır. Örneğin, varlık yönetimi ve kripto para ticareti, yapay zekadan daha çok fayda sağlayabilir. Cindicator, akıllı ticaret için yeni nesil öngörü analizlerini kullanarak başarmak istediği tam da budur. Projenin Cindicator olarak da bilinen kendi para birimi var. Şimdi tüm projeyi inceleyelim

Cindicator CND Coin Nedir?

Cnd-coin-nedir

Cindicator projesi, finansal piyasaların analizini merkezsizleştirerek etkili varlık yönetimi için bir istihbarat çözümü sağlamayı amaçlıyor. Proje, insan analistlerinin sağladığı bilgilere dayanmak yerine, yapay zeka çözümlerini kapsıyor. Sonuç olarak, akıllı tahmin yapabilen analitik yepyeni teknoloji ile ticaret yapabiliriz.

CND Coin nedir ve Nasıl Çalışır?

Cindicator Bot, geleneksel ve kripto para piyasası analizlerini gerçekleştirmek için indicatorlere dayalı analitiği (bollinger band, RSI, CCI, MACD vs.) verilerini kullanır. Dünya genelindeki binlerce analistin verilerini toplar ve kullanıcılarına en iyi bilgiyi sağlamak için düzinelerce makine öğrenme modelini birleştirir. Bu özel çözümün tüm dünyadaki insanların çok ilgisini çekeceği açıktır.

 

Cnd-Coin-nedir-analiz

Zamana duyarlı pazar fırsatları için kişisel kripto piyasası ölçüm aracı olarak hizmet eden Cryptometer Bot da bulunmaktadır. Gerçek zamanlı arbitraj imkânları ve neredeyse bir düzine kriptokrasi değişimi ile bu çözüm, kripto para spekülatörleri ve kullanıcılar için büyük ilgi olacaktır. Üstelik, bu app uygulama kullanıcılar olası pazar düşüşleri konusunda uyaracak ve buna göre tepki vermelerine izin verecektir.


İlginizi çekebilir : Güncel Bitcoin haberleri Btc yorum ve fiyat tahmini

Bu özelliklere erişmek için insanlar  mobil uygulama yada web uygulaması arasında seçim yapabilir. Ekip, halen çözümlerinden bazılarını aktif olarak geliştirirken, hedge fonları, ticaret sinyalleri ve arbitraj botları API olan mobil uygulamalarda zaten şu an aktif durumda. 

CND Coin Nedir? Madencilik Yapılıyor mu?

CND coin Güncel Cindicator Coin rehberi: Cindicator CND Coin nedir? CND Coin nerden alınır-satılır?
İşleri ilginçleştirmek için Cindicator ekibi, Tokenlerine genel proje ile aynı adı vermiştir. Madenciliği yoktur , zira bu proje yeni ekosistemde bir iç ekonomi yaratmak için kullanılmaktadır. Bu proje Holder’lara (token tutan) halen geliştirilmekte olan Hibrit İstihbarat Altyapısınının belirli bölümlerine özel erişim sağlayacaktır. Ayrıca, ticari sinyaller, derecelendirme ve dahili analitik ürünler de dahil olmak üzere mevcut tüm ürünler için ayrı bir katman bulunmaktadır. Birinin finansal piyasa işlemlerinde aktif olarak kariyer yapması kolay olacak.

Cindicator CND Coin’in  Bir Sonraki Hedefi Nedir?

Yapılması gereken hala bol miktarda çalışma varken Cindicator ekibi her şeyden önce ek geliştiricileri işe almak istiyor. Ayrıca, Toplu Zeka platformu geliştirilerek hem web kullanıcısı hem de mobil kullanıcılar için görsel değişiklikler olacaktır. Arbitraj botu, artan para birimi çifti çeşitleri ve üç noktalı arbitraj da dahil olmak üzere gelecekte bazı büyük geliştirmeler alacak. Cindicator botu, yeni indicatorler ve ek bilgiler de dahil olmak üzere ek işlevsellik alacak. Geleceğin projeye ne getireceğini görmek ilginç olacak, ancak şimdiye kadar işler oldukça etkileyici görünüyor.

 

CND coin hangi borsalarda?
CND-coin-hangi-borsalarda

CND coin önemli olarak görülen borsaların neredeyse tamamında işlem görüyor.

Binance borsası

HitBTC

Bitfinex

GOPAX

IDEX

CoinDCX borsasında işlem görüyor

 

CND coin teknik istatistikleri

CND coin Güncel Cindicator Coin rehberi: Cindicator CND Coin nedir? CND Coin nerden alınır-satılır?

Cindicator Price: 0,040116 TRY
Cindicator ROI: -71,55%
Piyasam Sıralaması: 199
Piyasa Değeri: 80.232.781 TRY
24 Saatlik Hacim: 1.291.075 TRY
Dolaşan Arz: 2.000.000.005 CND
Toplam Arz: 2.000.000.005 CND
Maks Arz: Veri Yok
Tüm Zamanlar En Yüksek: 2,45 TRY (Haziran 23, 2018)
Tüm Zamanlar En Düşük: 0,015979 TRY (Mart 16, 2020)
52 Hafta En Yüksek / En Düşük Değeri 0,160217 TRY /0,015979 TRY
90 Gün En Yüksek / En Düşük Değeri :0,067081 TRY /0,015979 TRY
30 Gün En Yüksek / En Düşük Değeri: 0,040713 TRY /0,024052 TRY

CND coin fiyat grafiği (canlı)

Sizler için CND coin nedir sorusunun cevabını vermeye çalıştık, umarız faydalı olur. Koinmedya olarak sizlere en iyisini sunmaya devam edeceğiz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Güncel Cindicator Coin rehberi: Cindicator CND Coin nedir? CND Coin nerden alınır-satılır?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.