1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. CELR teknik analizi ve CELR fiyat yorumları

CELR teknik analizi ve CELR fiyat yorumları

CELR teknik analizi ve CELR fiyat yorumları
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

CELR teknik analizi bize CELR tokenin nereden alınıp nereden satılabileceği hakkında fikir verecektir. CELR fiyat analizine birlikte göz atalım.


 

CELR Teknik Analizi

CELR coin 2019 Mart ayı Binance Launchpad projesi olarak duyurulmuş ve halka arzı bizzat borsa tarafından gerçekleştirilmişti. Zaman zaman önemli performanslara imza atan CELR coin son durumuna bakalım:

CELR Hayat Hikayesi

CELR tüm hayat hikayesini aşağıda görebilirsiniz:

CELR piyasaya çıktığında ayı sezonu hakimi. Bu yüzden CELR önemli değer kayıpları yaşadı. Düşünün, coinin tüm grafiği bu ve biz tam olarak ok ile gösterilen yerdeyiz. Sizce bu grafik ne yapar?

CELR Yakın Çekim

Grafikte daire ile gösterilen kısım tam olarak düzeltmenin bittiği yer olarak karşımıza çıkıyor. Grafiğin ondan sonraki kısmı ise ideal bir itki kalıbına uyuyor. Oranlar tam olması gerektiği gibi. Teknik detaylara girip konuyu sıkıcı hale getirmeye gerek yok. Şu an için ilk yükseliş dalgası (yeşil 1) tamamlandı ve ilk düzletme dalgası içindeyiz (yeşil 2).

CELR Fiyatı Ne Olur?

Yeşil 2 düzeltmesinin golden zone bölgesinde biteceği varsayılırsa önümüzde şöyle bir yol var demektir:

Yukarıdaki trade planını şu şekilde özetleyebiliriz. Fiyat tahminen 0.00478 ile 0.00465 USDT arasına sarkacağı için bu bölgeye emir atılır. Stop 0.00442 USDT olmak kaydıyla işleme girilir ve pozisyon 0.01140 USDT‘ye kadar takip edilir. %140 getirisi olan bu set-up şu an için ideal bir trade fırsatı sunuyor.

Not: Teknik analizi yatırım tavsiyesi içermez.

Bu da ilginizi çekebilir: Güncel AION Teknik Analizi

Etiketler: