1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. AION teknik analizi ve güncel AION yorumu
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

AION teknik analizi ve güncel AION yorumu

AION teknik analizi ve güncel AION yorumu
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

AION coin alınır mı? AION yatırım için iyi bir seçenek mi? AION coin alım ve satım yerleri neresi? İşte tüm bu sorularınızın yanıtı AION teknik analizi yazımızda.

AION Teknik Analizi

Önce AION günlük grafiğine göz atalım:

 

AION coin Şubat 2020’de 2000 satoshi üzerindeydi. 10 ayda 350 satoshiye kadar geriledi. Bu büyük düşüş döngüsü nihayet sonlanmışa benziyor. Dipte gerçekleştirilen formasyon yukarı yönlü hareketin başlayabileceğini gösteriyor.

AION 4h Grafik

 

AION coin 394 satoshi desteğinden güç alıp kendini yukarı atmayı başardı. Fiyat 530 satoshi direncine vardığında ters omuz baş formasyonu da tamamlanmış olacak. Bu formasyonun çalışması durumunda hedefin 668 satoshi olduğunu söyleyebiliriz.

Grafikten de anlaşılacağı üzere 668 satoshi bir sonraki direnç bloguna karşılık geliyor. Grafiğin verdiği doğal fiyat hedefi ile dipteki geri dönüş formasyonunun işaret ettiği değer aynı. Bu da teknik analizi güçlendiren unsurlardan biri.

AION Alınır Mı?

 

Peki AION coin alınır mı? Yakın çekimde yani 1 saatlik grafikte baktığımızda fiyatın mavi boyun çizgili ters omuz baş omuz formasyonu yaptığını görüyoruz. AION Fiyatı, TOBO formasonu boyun çizgisini test etmek için salınım yapıyor.

425-426 satoshi civarında direnç retest mümkün. Sonrasında ise yukarıda verilen hedeflere doğru yelken açabilir.

AION coin resmi websitesi

Not: Yazı yatırım tavsiyesi içermez.

Bu da ilginizi çekebilir: STX coin analizi

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: