1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Genesis Block’tan OMG’ye büyük yatırım

Genesis Block’tan OMG’ye büyük yatırım

Genesis Block’tan OMG’ye büyük yatırım
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Genesis Block Ventures, OMG Network’u devralarak büyük fırsatların kapısını açtığına inanıyor.

Genesis Block OMG Network’u devraldı

Honh-Kong menşeili Genesis Block Ventures, OMG Network’u devraldı. Daha önce OmiseGo isimiyle tanınan OMG Network için ödenen bedel açıklanmadı.

Satın alma sonrası OMG fiyatı 3,70 dolar seviyelerinde konsolite oldu.

omg network

Genesis Block’un OMG planları

3 Aralık’ta Hong-Kong menşeili Genesis Block Ventures (GBV) Ethereum temelli, Plasma ölçeklendirme platformu OMG Network’u devralacağını duyurmuştu

OMG Network, Ethereum için güvenilir, gözetimsiz Layer-2 ölçeklendirme platformu olarak çalışıyor.

Genesis Block Ventures (GBV)den yapılan açıklamaya göre, şirket OMG Network gelişimini hızlandırarak Asya pazarında ortaklıklar geliştirmeyi planlıyor.

GBV ayrıca, bu süreçte DeFi alanıyla derin bir ilişki ağı kurduklarını ve önde gelen kripto borsalarından Binace ve FTX ile de irtibatlı olduklarını bildirdi.

7 Aralık’ta, Boxmining canlı yayınına katılan GBV ortaklarından Clement Ip, DeFi patlaması sırasında, işlem ücretlerinin zirveye çıktığını ve Ethereum üzerinde işlem yapmanın ekonomikliğini kaybettiğini dile getirdi.

IP, Ethereum’un kalıcı olduğu ancak mevcut durumdan öteye taşınabilmesi için DeFi üzerinde ölçeklendirmenin artırılması gerektiği görüşünde.

https://twitter.com/omgnetworkhq/status/1335562131559870465

GBV kripto para ATM sayılarını artırma ve OMG Network üzerinden, düşük ücretli hızlı işlem gerçekleştirmenin peşinde.

Gelişmelere OMG coinin tepkisi

OMG Network’un yerel tokeni OMG coin, duyuruyu takiben, 4 Aralık’ta yükselişe geçti. Son üç ayın en yüksek değerine ulaşan OMG 4,5 doların biraz altında işlem gördü. OMG coin daha sonra 3,7 dolara kadar çekildi.

En yüksek değerini Ocak 2018’de, 25 dolar ile yakalayan OMG, 2017 dönemi pek çok altcoin gibi ATH seviyesinin bir hayli altında.

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi: Ethereum ideal alım seviyesi neresi?

Kaynak

Etiketler: