1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. İşte, balinaların büyük ilgi gösterdiği 4 altcoin

İşte, balinaların büyük ilgi gösterdiği 4 altcoin

İşte, balinaların büyük ilgi gösterdiği 4 altcoin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analiz şirketi, balina aktifliğinin 4 altcoinde patlama yaptığını bildiriyor. Bunlardan biri Ethereum’un takibi olan kripto para projesi. Santiment’in yeni analizinde dikkat çektiği hususlara bakalım.


Balina aktifliği bu 4 altcoinde patladı: Biri Ethereum rakibi

Kripto analiz şirketi Santiment, balina aktifliğinin şu an Cardano (ADA) ve The Sandbox (SAND) coinlerde yükseldiğini bildiriyor.

Santiment, yeni bir analizini paylaşarak, Cardano’nun balina hesaplardan “büyük bir ilgi” gördüğünü açıklıyor. Bu ilgi özellikle Şubat’ın başından bu yana devam ediyor.

Analiz şirketi, 100.000 dolar ve daha üzerindeki işlemleri balina hareketleri olarak görüyor. Analizinde şöyle diyor:

“Cardano verilerindeki beş günlük anormal boşluğu dikkate almayın. Özellikle Şubat’ta bu yana neler olduğuna bakın. Açık bir şekilde balinaların bu coine olan ilgilinde büyük yükseliş görünüyor.”

İşte, balinaların büyük ilgi gösterdiği 4 altcoin

Kaynak: Santiment

Ethereum’un (ETH) rakibinin yerel coini ADA şu an 0,39 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para ADA, son 24 saatte yüzde 3 düştü. Ancak aylık bazda hala yüzde 3 yükselişini koruyor.

ADA fiyatı, Eylül 2021’de gördüğü 3,09 dolar ATH değerinde hala yüzde 87 geride.

İlgili – Ünlü analist, Bitcoin fiyatının yeni ATH yolundaki rallisinin hedeflerini açıkladı

Diğer yandan bir metaverse altcoini olan The Sandbox da son üç ayın en yüksek balina hareketliliğini yaşadı. Santiment, balina aktifliğindeki bu artışın, SAND fiyatının yükselişe geçtiği sırada yaşanmasına dikkat çekiyor. Ayrıca son veriler üzerinden SAND coinin kısa vadede bir düzeltme yaşayacağını vurguluyor.

SAND şu an 0,783 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 43. en büyük coin olan SAND, son 24 saatte yüzde 6’dan fazla düştü. Ancak aylık olarak yüzde 3,5 yükselişi var. SAND coin fiyatı Kasım 2021’de gördüğü 8,44 dolar seviyesinden yüzde 90 geride.

İlgili – Kripto balinalar yeni haftaya bu 2 altcoinle başladı: İşte, dev transferler

Santiment’in dikkat çektiği ve balinaların son günlerde artan oranda ilgi gösterdiği diğer 2 kripto para ise Hex (HEX) ve stabil coin Paxos Standard (USDP).

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.