Ünlü analist, Bitcoin fiyatının yeni ATH yolundaki rallisinin hedeflerini açıkladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasasında geniş bir takipçisi kitlesi olan ünlü bir analist, Bitcoin (BTC) fiyatının yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) doğru yapacağı rallisinin yol haritasını açıkladı. İşte, analistin beklediği seviyeler.


Ünlü analist, Bitcoin fiyatının yeni ATH yolundaki rallisinin hedeflerini açıkladı

Kripto para topluluğunun Kaleo takma adıyla tanıdığı ünlü analist, Twitter’de 563.800 takipçisine yaptığı açıklamada, Bitcoin fiyatının muhtemelen Mayıs ayına kadar parabolik bir yükseliş yapacağını söyledi. Ona göre bu rallinin hedefi 40.000 dolar seviyesi. Şöyle açıklıyor:

“30.000 dolar bir mıknatıs. 40.000 dolar da öyle.”

Ünlü analist, Bitcoin fiyatının yeni ATH yolundaki rallisinin hedeflerini açıkladı

Kaynak: Kaleo/Twitter

İlgili – Ünlü analist PlanB’den 2024 Bitcoin halving için inanılmaz hedefler

Daha düşük zamanlı grafiklere de bakan analist Kaleo, Bitcoin fiyatının önümüzdeki günlerde çapraz direnci kırarak 30.000 dolara ralli yapabileceğini düşünüyor. Tabii ardından kısa süreli bir gerileme gelecek ki bu sırada söz konusu direnç çizgisi destek olarak test edilecek. Böylece 40.000 dolara yükseliş için temel oluşacak.

Önümüzdeki aylardaki Bitcoin fiyat hedefleri hakkında da konuşan analist, 40.000 dolardan sonra çok keskin bir düşüş gelebileceğini söylüyor. Böylece lider kripto para bir kez daha 20.000 dolara doğru gerileyebilir. Yılın sonunda işte bu bölgede işlem görecek diyor. Tabii bu düzeltme hareketi bitince de lider kripto paranın 2024 yılının başlarında yeni bir boğa piyasası başlatmasını bekliyor. Bu yükseliş aynı zamanda 2024’teki Bitcoin halving ile kol kola ilerleyecek.


İlgili – Bir sonraki Bitcoin halving ne zaman?

Analist Kaleo, söz konusu boğa piyasasının BTC fiyatını 2024 yılı sonu ya da 2025 yılının başlarında yeni ATH değerine taşıyabileceğini de söylüyor.

Bitcoin şu an 24.879 dolardan işlem görüyor. Kasım 2022’de 15.500 dolar civarında dip yaptıktan sonra 2023 yılında dikkat çeken oranda toparlandı.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analist, Bitcoin fiyatının yeni ATH yolundaki rallisinin hedeflerini açıkladı
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.