1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. İşte, Cardano için bir sonraki büyük adım: ADA fiyatı ne olur?

İşte, Cardano için bir sonraki büyük adım: ADA fiyatı ne olur?

İşte, Cardano için bir sonraki büyük adım: ADA fiyatı ne olur?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano eko sistemi kendisini geliştirmeye ve ilerlemeye devam ediyor. ADA’nın önündeki bir sonraki en büyük adım açıkladı. Fiyata da pozitif etki yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.


İşte, Cardano için bir sonraki büyük adım: ADA fiyatı ne olur?

Cardano ağı için bir sonraki büyük adım Ouroboros Leios güncellemesi olacak. Bu güncelleme ağdaki işlemleri daha verimli yaparken, daha iyi bir güvenlik sağlayacak. Bir Cardano destekçisi ise bu olayın blockchain için bir sonraki büyük adım olduğunu söylüyor.

KtorZ (@_KtorZ_), Twitter üzerinden şöyle diyor:

“Birkaç ay önce bana Cardano için bir sonraki büyük adım ne olacak diye sorulmuştu. O zaman Leios’un ne olduğu ile ilgili pek bir fikrim yoktu. Ancak şimdi eminlikle söyleyebilirim ki Ouroboros Leios şimdiye kadarki en çok vaat veren katman 1 güncellemesi.”

Cardano Vakfı’da açık kaynak bir geliştirici olan KtorZ, Ouroboros Leios’in en büyük güncellemelerden biri olduğunu söylüyor. Bu yeni güncelleme ise blok süreleri ve düğümler arasındaki etkileşimi bir sonraki aşamaya taşıyacak. Böylece ağ güvenliği daha da pekişirken, işlemlerin verimliliği de artacak.

İlgili – Cardano’daki olumlu gelişmeler ADA fiyatına nasıl yansır?

ADA fiyatı ne olur?

İşte, Cardano için bir sonraki büyük adım: ADA fiyatı ne olur?

Blockchain ağlarda yapılan güncellemeler genellikle fiyat üzerinde pozitif etkiye sahip oluyor. Tabii mevcut piyasa koşulları bu etkileri minimuma indirebilir. Yine de Cardano ağındaki geliştirme çalışmalarının devam etmesi uzun vadede ADA fiyatına pozitif etki olarak geri dönecek.

Mevcut ADA fiyatı durumuna baktığımızda ise ADA/USD paritesi günlük grafikte düşen bir takoz formasyonu görüyoruz. Temmuz ayından bu yana Cardano fiyatı bu formasyonun trend çizgileri arasında düşüş trendiyle işlem görüyor. ADA fiyatı şimdi bu formasyonun alt trend çizgisinde. Buradan yukarı yönlü bir hareket ihtimali yüksek. Aynı zamanda genel olarak bu formasyondan yukarı yönlü bir kırılma öngörülüyor.

İlgili – Cardano, stablecoin çıkarmaya çok yakın: ADA fiyatı 1 dolar olur mu?

Kaynak

Etiketler: