1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte 2022’ye damga vurabilecek 5 altcoin!

İşte 2022’ye damga vurabilecek 5 altcoin!

İşte 2022’ye damga vurabilecek 5 altcoin!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında yatırımcıların gözleri yükselişe geçebilecek altcoinlerde. İşte 2022 yılına damga vurabilecek 5 altcoin. Detaylar haberimizde.

İşte 2022’ye damga vurabilecek 5 altcoin!

2021 yılı kripto ekosistemi için şimdiden unutulmaz bir yıl oldu. Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerini gördü ancak altcoin piyasası oldukça hareketliydi. Yılın başından itibaren büyük getiriler sağlayan altcoinler yatırımcıların yüzünü güldürdü. Nisan ayının ardından tüm piyasada Çin etkisi ile bir çöküş yaşansa da piyasa çabuk toparlandı. Kripto hayranları şimdi sıçrama yapabilecek yeni altcoinleri bekliyor. Bitcoinist, 2022 yılına damga vurabilecek altcoinleri derledi. İşte 2022 yılına damga vurabilecek altcoinler:

1.Axie Infinity

Bu yıl indirme rekorları kıran blockchain tabanlı mobil oyun Axie Infinity için 2021 yılı da oldukça iyi geçti. Oyunun tokeni AXS, kasım ayının başında 164 dolara kadar yükseldi. Bu zamandan sonra bir geri çekilme gören AXS, yeniden toparlandı ve yazının kaleme alındığı anlarda 160 dolardan işlem görüyor. Uzmanlar GameFi segmentinin en parlak döneminin 2022 yılı olacağını değerlendiriyor.

altcoin İşte 2022’ye damga vurabilecek 5 altcoin!

İlgili: Axie Infinity nedir?

2.TFL.io

TFL, GameFi dünyasının 2022 yılında çıkış yapması beklenen bir diğer tokeni. Büyük bir iGaming geliştiricisi olan Holding True Group tarafından geliştirilen token oyna-kazan sisteminin bir parçası. Şirket aynı zamanda NFT alanınada giriş yapacak ve oyun endüstrisi için kendi oyun metaverse ve kripto cüzdanı üzerinde çalışıyor. iGaming konusunda büyük bir deneyime sahip olan şirket, yeni tokenlerle güncellenmiş projesini kasım ayında başlatmayı planlıyor. Sadece bu beklentiler bile tokenin fiyatının fırlamasını sağladı.

altcoin İşte 2022’ye damga vurabilecek 5 altcoin!

3.CELO

Akıllı telefon kullanıcıları arasında yaygın olarak kullanılan ve gelecek vadeden bir proje olan CELO, kripto para birimini kullanmak için basit ve uygun fiyatlı çözümler sunuyor. Telefon numaralarını ortak anahtarlar olarak kullanarak kripto ödemelerini hızlı ve sorunsuz hale getiren proje kripto transferi konusunda da kullanıcılara hizmet verecek.

PoS algoritmasını kullanan CELO tokeni platform üzerindeki işlem ücretlerini karşılamak için kullanılıyor. Şirket ayrıca bir stabilcoin piyasaya sürecek. CELO, bankacılık sistemi çok gelişmemiş ülkelerde büyük bir avantaja sahip olacak.

altcoin İşte 2022’ye damga vurabilecek 5 altcoin!

İlgili: CELO nedir, geleceği nasıl?

  1. AVAX

AVAX, yatırımcılara vadettikleri ile blockcahin teknolojisinin en dikkat çeken projelerinden biri. 2021 yılında rekor kıran AVAX, 81 dolara kadar yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydetti. Yakaladığı ivme ile piyasanın en değerli 13. varlığı haline gelen AVAX, 2022 yılı için de büyük umut veriyor. AVAX, kripto ekosistemine bugüne kadar kattıkları ile yatırımcıların şimdiden gözdesi. AVAX, yazım anında 76,25 dolardan işlem görüyor.

altcoin İşte 2022’ye damga vurabilecek 5 altcoin!

 

İlgili: Avalanche (AVAX) nedir, geleceği nasıl?

  1. SAND

2022 yılının en iyi altcoinleri sıralamasında 5. sırada SAND bulunuyor. Arkasında Sandbox şirketi bulunan token ekim ayının son günlerinde %10 değer kazandı. Mark Zuckerberg’in Facebook’u yeniden markalaştırarak dikkatleri matervase üzerine çekmesi ile SAND için beklentilerde artmış durumda. Kısaca, 2022 yılı GameFi sektörü ve matervase’in konuşulduğu bir yıl olabilir.

altcoin İşte 2022’ye damga vurabilecek 5 altcoin!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.