1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. İlk 50 kripto arasına giren STEPN (GMT) fiyatında yükselişin sebebi

İlk 50 kripto arasına giren STEPN (GMT) fiyatında yükselişin sebebi

İlk 50 kripto arasına giren STEPN (GMT) fiyatında yükselişin sebebi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yeni bir kripto para olan STEPN (GMT), son birkaç ayda yüzde 3,000’den fazla ralli yaptı. Ayrıca son 24 saatteki fiyat artışı sonucu da piyasa değerine göre en büyük 50 kripto para arasına girdi. STEPN (GMT) fiyatındaki bu yükselişin arkasındaki başlıca sebeplere bakalım.


İlk 50 kripto arasına giren STEPN (GMT) fiyatında yükselişin sebebi

Solana tabanlı “yürüyüş yap kazan” tokeni olan STEPN (GMT), şimdi piyasa değerine göre 45. en büyük kripto para. Son fiyat yükselişinden sonra bu seviyeye geldi. Tokenin son rallisinin başlıca sebebi ise bu projenin birkaç popüler pazar yerine eklenmesi.

STEPN projesinin yönetim tokeni olan GMT, son 24 saatte yüzde 20’ye yakın bir ralli yaparak 4.1024 dolarda rekor seviyeye ulaştı. STEPN (GMT) fiyatı son aylarda yüzde 3,000 oranında bir ralli yaparak bu yılın en iyi performansa sahip kripto parası oldu. Mevcut piyasa değeri ise 2.4 milyar dolar.

İlgili – Güncel Solana fiyat tahmini ve SOL coin geleceği 2022 – 2025

 

İlk 50 kripto arasına giren STEPN (GMT) fiyatında yükselişin sebebi

Bu tokenin ilk rallisinin arkasında ise STEPN ile ilgili bir spekülasyon vardı. Bu söylentiye göre STEPN bu yıl büyük spor markaları ile ortaklıklar yapacak. Tabii STEPN şimdiye kadar bu konuda bir duyuru yapmadı. Ancak yine de böyle bir gelişmenin olma ihtimali tokenin fiyatına güç veriyor.

STEPN şimdi Coinbase ve OpenSea’de

Bu arada STEPN (GMT) projesinin benimsenmesine büyük destek veren başka gelişmeler de var. Dünyanın en büyük üçüncü borsası olan Coinbase, STEPN’in iki tokeni olan GMT ve GST’yi destekleyeceğini açıkladı. GST ise STEPN’in kullanıcıları teşvik etmek için kullandığı bir token. STEPN ve onun iki coini GMT ve GST ile ilgili ayrıntılar igili yazımızda.

Bakınız: STEPN ve GMT token nedir? Yeni “hareket et kazan” projesinin yükselişi

GST token ise son 24 saatte yüzde 20 civarında yükselerek 6 dolardan işlem görüyor.

Diğer yandan dünyanın en büyük NFT pazar yeri olan OpenSea de STEPN’in NFT spor ayakkabılarının ticaretini destekleyecek. Bu NFT spor ayakkabıları, STEPN’in “yürüyüş yap kazan” özelliğine erişim sağlıyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: