1. Anasayfa
  2. Kripto Para Rehberi
  3. Hamster nedir ve geleceği nasıl? Hamster- Ham coin haber ve gelişmeleri

Hamster nedir ve geleceği nasıl? Hamster- Ham coin haber ve gelişmeleri

Hamster nedir ve geleceği nasıl? Hamster- Ham coin haber ve gelişmeleri
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2021’de kripto para piyasalarında tam anlamıyla memecoin çılgınlığı yaşandı. 2022’de de yaşanır mı? Çılgınlığın adreslerinden biri de Hamstercoin! Hamster – Ham coin nedir? Hamster’ın geleceği var mı? Bu soruların cevabı için haberimize göz atabilirsiniz.


Hamster nedir ve geleceği nasıl? Hamster- Ham coin haber ve gelişmeleri

Dogecoin, Shiba Inu, Floki derken şimdi de Hamster çıktı. Kripto para girişimcileri evlerinde besledikleri evcil hayvanlar adına bir kripto para çıkarıyor. Çoğu şaka amaçlı piyasaya sürülüyor. Ama alıcısı da çıkıyor. Bu piyasada piyasaya ne sürseniz satılıyor. Aman dikkat! Bu çılgınlığın akımına kapılan birçok yatırımcı ciddi zarar edebiliyor.

Geçtiğimiz hafta kripto para piyasalarında Shiba Inu rüzgarı esti. Elon Musk’ın “Floki” tweet’i hem Shiba hem de Floki fiyatlarında ciddi değer artışına neden oldu. Fiyatlardaki artışa aldanıp sonradan Shiba alan birçok yatırımcı ise zarda. Çünkü hızlı çıkan kripto paralar hızlı düşüyor.

Lütfen Bkz: Floki Inu nedir ve geleceği nasıl? Güncel FLOKI haber ve gelişmeleri

Kripto para piyasalarının spekülatif piyasalar olduğu konusunda herkes hem fikir. Kripto para piyasaları içerisinde memecoin olarak sınıflandırılan kripto paralarda ise spekülasyon ötesi dalgalanmalar yaşanıyor. Bu nedenle bu alana yatırım yaparken dikkatli olmak gerekiyor. Ciddi rakamlarla girmemenizi öneririz.

Yeni çılgınlığın ası ise Hamster! 30 Haziran’da Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey’in HamsterCoin tweet’i oldukça dikkat çekti. Bu tweet’in ardından Hamster yatırımcıları, bu kripto paranın kurucusunun Jack Dorsey olduğuna dair spekülasyon yapıyor.

Aşağıdaki grafikte Hamster fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Biz sıfırları okurken zorlandık. Bu nedenle siz okuyucularımızdan şimdiden özür dileriz. Hamster yazının kaleme alındığı saatte 0.000000004 dolardan (virgülden sonra 8 sıfır) işlem görüyor. Hamster en yüksek değerini ise 30 Ekim 2021’de 0.000000057 dolar ile gördü.

Hamster bu dönemde hızlı biçimde top 100’e girmişti. Ancak şimdilerde sıralamada oldukça gerilerde yer alıyor.

 

hamster fiyatları

Hamster, şimdilik merkezi bir kripto para borsasında satılmıyor. PancakeSwap (V2) isimli DeX platformundan satın alınabiliyor. Hamster üzerinden son 24 saatlik dilim içerisinde sadece 2 milyon dolarlık işlem hacmi gerçekleşti. Henüz coin miktarı hakkında net bilgi yok. Hamster, CoinMarketCap’te 600’lü sıralarda yer alıyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.