fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Rehberi
  3. Memecoin çılgınlığı devam ediyor: Hamstercoin!
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Memecoin çılgınlığı devam ediyor: Hamstercoin!

Memecoin çılgınlığı devam ediyor: Hamstercoin!
0

Kripto para piyasalarında tam anlamıyla memecoin çılgınlığı yaşanıyor. Çılgınlığın yeni adresi Hamstercoin! Hamster – Ham coin nedir? Hamster’ın geleceği var mı? Bu soruların cevabı için haberimize göz atabilirsiniz.


Hamster nedir ve geleceği nasıl? Hamster- Ham coin haber ve gelişmeleri

Dogecoin, Shiba Inu, Floki derken şimdi de Hamster çıktı. Kripto para girişimcileri evlerinde besledikleri evcil hayvanlar adına bir kripto para çıkarıyor. Çoğu şaka amaçlı piyasaya sürülüyor. Ama alıcısı da çıkıyor. Bu piyasada piyasaya ne sürseniz satılıyor. Aman dikkat! Bu çılgınlığın akımına kapılan birçok yatırımcı ciddi zarar edebiliyor.

Geçtiğimiz hafta kripto para piyasalarında Shiba Inu rüzgarı esti. Elon Musk’ın “Floki” tweet’i hem Shiba hem de Floki fiyatlarında ciddi değer artışına neden oldu. Fiyatlardaki artışa aldanıp sonradan Shiba alan birçok yatırımcı ise zarda. Çünkü hızlı çıkan kripto paralar hızlı düşüyor.

Lütfen Bkz: Floki Inu nedir ve geleceği nasıl? Güncel FLOKI haber ve gelişmeleri

Kripto para piyasalarının spekülatif piyasalar olduğu konusunda herkes hem fikir. Kripto para piyasaları içerisinde memecoin olarak sınıflandırılan kripto paralarda ise spekülasyon ötesi dalgalanmalar yaşanıyor. Bu nedenle bu alana yatırım yaparken dikkatli olmak gerekiyor. Ciddi rakamlarla girmemenizi öneririz.

Yeni çılgınlığın ası ise Hamster! 30 Haziran’da Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey’in HamsterCoin tweet’i oldukça dikkat çekti. Bu tweet’in ardından Hamster yatırımcıları, bu kripto paranın kurucusunun Jack Dorsey olduğuna dair spekülasyon yapıyor.

Aşağıdaki grafikte Hamster fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Biz sıfırları okurken zorlandık. Bu nedenle siz okuyucularımızdan şimdiden özür dileriz. Hamster Ekim ayı başında 0.0000000010 dolar civarında işlem görüyordu. Yazının kaleme alındığı saatte ise 0.0000000090 dolar bandında işlem görüyor. Yani tam 9 kat değer kazandı.

Hamster nedir ve geleceği nasıl? Hamster- Ham coin haber ve gelişmeleri

Hamster, şimdilik merkezi bir kripto para borsasında satılmıyor. PancakeSwap (V2) isimli DeX platformundan satın alınabiliyor. Hamster üzerinden son 24 saatlik dilim içerisinde sadece 2 milyon dolarlık işlem hacmi gerçekleşti. Henüz coin miktarı hakkında net bilgi yok. Hamster, CoinMarketCap’te 2,000’li sıralarda yer alıyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.