Loading...
btc
BTC
-1.3%
Bitcoin
65.806,11 USDT
eth
ETH
-2.93%
Ethereum
3.518,08 USDT
bch
BCH
-2.47%
Bitcoin Cash
417,85 USDT
xrp
XRP
4.42%
Ripple
0,51 USDT
ltc
LTC
-2.8%
Litecoin
76,77 USDT
bnb
BNB
-1.56%
Binance Coin
601,30 USDT
sol
SOL
-5.62%
Solana
142,79 USDT
avax
AVAX
-6.4%
Avalanche
28,15 USDT
ada
ADA
-3.15%
Cardano
0,40 USDT
dot
DOT
-3.77%
Poladot
6,15 USDT
doge
DOGE
-5.43%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-8.4%
Shiba Inu
0,00 USDT

Hamster Kombat coin nedir? HMSTR/USD yorum, geleceği ve haberler

Hamster Kombat coin nedir? HMSTR/USD yorum, geleceği ve haberler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Hamster Kombat coin nedir? HMSTR coin yorumları nasıl? Hamster Kombat coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? HMSTR coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Hamster Kombat coin yorumları

 

Hamster Kombat coin nedir?

Hamster Kombat, Telegram’da bulunan ve hızla büyüyen bir “oyna-kazan” mobil oyunudur. Oyun, oyuncuların sanal bir kripto para borsasını yönetmelerine ve daha sonra kazanılan fonları çekmek için gerçek coinlere dönüştürülebilen oyun içi paralar kazanmalarına olanak tanır. Oyun, popüler Notcoin oyununa benziyor.

Oyunda, oyuncular bir kripto borsasının CEO’su rolünü üstlenir ve imparatorluklarını büyütmeye çalışırlar. Oyuncular başlangıçta puan almak için sadece dokunmaları gerekiyor. Ancak yakında para birimlerini borsayı tanıtmak için kullanabilecekler.

Hamster Kombat ekibi ise ürünlerini ve yaklaşan tokenlerini TON üzerinde başlatmaya karar verdiklerini duyurdu. Ayrıca, pazarlara listelenmeyi kutlamak için, on-chain aktivitelerine dayalı olarak topluluğa HMSTR tokenleri dağıtıyorlar. Kullanıcılar, HMSTR tedarik havuzuna uygunluklarını buradan kontrol edebilir.

Hamster Kombat, Telegram tabanlı bir oyun olup, proje başarısı açısından yeni Notcoin olabilir. Kripto yönetim simülasyon oyunu, oyunun Mart ayında başlatılmasından bu yana 60 milyon kullanıcı topladığını iddia ediyor. Şimdi, TelegramChannels verilerine göre, 21 milyondan fazla abonesi olan en büyük Telegram kanalına sahip.

Hamster Kombat coin nedir? HMSTR/USD yorum, geleceği ve haberler

Telegram tabanlı oyunlar, ekranı tıklayarak oyunculara token ödüllendiren başka bir tıklama oyunu olan Notcoin projesinin başarısının ardından popülerlik kazandı. Notcoin, üç ayda 35 milyon oyuncu toplayabildi ve NOT tokeninin son lansmanı, 2024’ün en büyük oyun tokeni olmayı başardı.

Tap-to-earn (dokun kazan) bir oyun olarak, muhtemelen oyun içinde kazanılan puanların sonunda tokenlere dönüştürülmesine izin verecektir. Notcoin durumunda olduğu gibi. Bu, token lansmanı ile birlikte olup olmayacağı henüz doğrulanmamıştır.

Notcoin ayrıca NOT tokenini TON üzerinde başlattı ve böylece buradak büyük coşku ile NOT’un 1 milyar dolarlık piyasa değerini aşmasını sağladı. Hamster Kombat’ın aynı başarıyı görmesi bekleniyor.

İlgili – PEW coin nedir? PEW/USD yorum, geleceği ve haberler

Sitesi: https://hamsterkombat.io/

X hesabı: https://x.com/hamster_kombat

Telegram: https://x.com/hamster_kombat

 

Hamster Kombat coin yorum ve grafiği

Hamster Kombat coin şu an henüz geliştirme aşamasında ve hiçbir borsada işlem görmüyor. Ekip ilgili coini TON ağı üzerinden piyasaya sürdüğünde KoinMedya olarak grafik yorumlarını paylaşacağız.

 

Hamster Kombat coin geleceği ve fiyat tahmini

Hamster Kombat coinin geleceği, Hamster Kombat coin projesinin gelişmesine bağlı olarak şekillenecek. Şu an henüz ilk adımlarını atan bir proje.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.