BTC : 20.01 ₺ ETH : 81270 ₺ XRP : 67.4 ₺ LTC : 0.00654 ₺ USDT : 44.5 ₺ XLM : 527.9 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. Güncel Ripio Credit Network rehberi: RCN token nedir? RCN nerden alınır- satılır?

Güncel Ripio Credit Network rehberi: RCN token nedir? RCN nerden alınır- satılır?

Güncel Ripio Credit Network rehberi: RCN token nedir? RCN nerden alınır- satılır?
0

RCN token nedir? Birçok kişi kripto para birimlerini mevcut ekonomi için bir tehdit olarak görüyor. Dahası, Bitcoin gibi para birimleri, düşük bütçeli bölgelerdeki insanlara finansal hizmetler sunmaktadır. 

Ripio Credit Network nedir? RCN token nedir?

rcn token Güncel Ripio Credit Network rehberi: RCN token nedir? RCN nerden alınır- satılır?Proje dünya çapında kredi sağlayıcıları ve borçluları bir araya getirerek küresel kredi ağı kurmak istiyor. Proje, geleneksel çözümlere ve hatta eşler arası ödünç verme hizmetlerine göre daha uygun gerçek bir küresel kredi ekosistemi sunmak istiyor. Kulağa uzun karışık gibi gelse de, RCN token protokolü, RCN token aracılığıyla borç alanlarla borç verenleri dünya boyunca birbirine bağlar. Mevcut para birimlerini destekleyerek ekip gelecekte büyük bir etki yaratmayı hedeflemektedir.

koinmedya_brave

RCN token nasıl çalışır? 

RCN network, birçok yönden fayda sağlayacak bir ekosistem oluşturmak için bir araya getiren çeşitli yönlere sahiptir. Bir yandan, kullanıcıların akıllı sözleşmeler üretmesine,borçlulara ve kredi taleplerine ilişkin bilgi eklemelerine izin veren cüzdan sağlayıcıları var.

rcn token Güncel Ripio Credit Network rehberi: RCN token nedir? RCN nerden alınır- satılır?Tüm bunlar uygun ve şeffaf bir sistem aracılığıyla yapılır. Borçluların kimlikleri ayrıca, kredi verenler ve borç alanlarla uğraşırken mutlak bir zorunluluk olan güvenlik önlemi olarak doğrulanmıştır.

Güncel Bitcoin teknik analizleri :  Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

Ripio Credit Network’de her borçlu ve borç veren, puanlayıcı bir acenteden bir kredi puanı alacaktır. İşlem bilgilerini geleneksel ve dijital kaynaklardan toplayarak, tek tek kullanıcıların “kredi itibarı”nı belirlenecektir. O zaman bile, varsayılan olarak şebekede yapılan herhangi bir kredinin sigortalanması önerilir. Akıllı sözleşmenin koşullarını ayarlayarak her bir borç verenin riskini dağıtmak da bir sürü yeni fırsat yaratacaktır.rcn token Güncel Ripio Credit Network rehberi: RCN token nedir? RCN nerden alınır- satılır?

RCN Token Nedir?

Herhangi bir blok zincir ekosisteminde olduğu gibi, Projenin kendi yerel RCN tokeni vardır. Bu ağın öncelikli olarak ödeme kanalıdır. Kredi işlemleri herhangi bir yerel para biriminde yapılabilse de, şebekeye erişmek ve işlemleri kolaylaştırmak için RCN tokenlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tokenler olmadan Ripio Credit Network, kullanıcılara sunduğu hizmetlere erişmenin hiçbir yolu yoktur.

RCN token nerden alınır- Teknik bilgiler

rcn token Güncel Ripio Credit Network rehberi: RCN token nedir? RCN nerden alınır- satılır?

RCN token hangi borsalarda

Binance, Huobi Globa, l DragonEX, Upbit, Bittrex, HitBTC, IDEX, Bitfinex.

Daha fazlası: işlem gördüğü borsaların tamamı

RCN token yatırımcıları ve partnerler

rcn token Güncel Ripio Credit Network rehberi: RCN token nedir? RCN nerden alınır- satılır?

rcn token Güncel Ripio Credit Network rehberi: RCN token nedir? RCN nerden alınır- satılır?Böyle güçlü bir kredi ağı oluşturmak hiç şüphesiz kolay olmayacak. Şimdilik, bu projenin web sitesinde yayınlanan resmi bir yol haritası yok, ancak bu sahne arkasında herhangi bir çalışma yapılmadığı anlamına gelmiyor. Şu an için, bu ekosistemin borç verme ve borçlanma için küresel bir çözüm haline gelmesinden önce başarması gereken çok işin olduğu açıktır, Ripio Kredi Ağı için gelecek ne getirecek,hep birlikte göreceğiz.

RCN token canlı fiyat

Etiketler: