1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Grayscale yatırım ürünlerine eklemeyi düşündüğü 25 altcoini açıkladı!

Grayscale yatırım ürünlerine eklemeyi düşündüğü 25 altcoini açıkladı!

Grayscale yatırım ürünlerine eklemeyi düşündüğü 25 altcoini açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük kripto varlık yöneticisi olan Grayscale, aralarında IOTA, AVAX ve Axie Infinty’nin de olduğu altcoinileri yatırım ürünlerine eklemeyi planlıyor. Detaylar haberimizde.

Grayscale yatırım ürünlerine eklemeyi düşündüğü 25 altcoini açıkladı!

Dünyanın en büyük kripto varlık yöneticisi olan Grayscale, VeChain, Iota, Monero ve Axie Infinity dahil olmak üzere yatırım ürünlerine eklemeyi düşündüğü varlıklar listesine 25 coin ekledi.

İlgili: Axie Infinity nedir,geleceği nasıl?

Listelenen kripto paralar, gelecekte piyasaya sürülebilecek yatırım ürünlerine dahil edilmeye aday olarak kabul edilebilir. Değerlendirilen diğer varlıklar şunlardır: Algorand (ALGO), Arweave (AR), Bancor (BNT), BitTorrent (BTT), BORA (BORA), Convex (CVX), Cosmos (ATOM), Decred (DCR), Elrond (EGLD), Enjin (ENJ), Fantom (FTM), Gala (GALA), Gelato (GEL), Helyum (HNT), Holo (HOT), Oasis Network (ROSE), Secret (SCRT), Spell (SPELL), Stacks (STX), The Sandbox (SAND), Universal Market Access (UMA) ve Yield Guild Games (YGG).

altcoin

İlgili: Algorand nedir, geleceği nasıl?

Grayscale aynı zamanda 24 Ocak’ta yaptığı açıklama ile Grayscale DeFi Fonuna Amp (AMP) eklediğini de duyurmuştu.

Şirket yaptığı açıklamada bir yatırım şirketinin ürün ailesine bir finansal varlık ekleme sürecinin, daha fazla inceleme ve değerlendirme gerektiren karmaşık bir süreç olduğunu ve bu altcoinlerin Grayscale Bitcoin Fun gibi gerçek bir yatırım ürününe dönüşmeyebileceğinden de bahsediyor. Ancak listedeki coinleri şirketin bir potansiyel olarak gördüğü ortada.

Grayscale’in şu anki 15 kripto yatırım ürünü serisinde, yönetim altındaki varlıklarda (AUM) 55 milyar dolar bulunuyor. Grayscale Bitcoin Trust ve Grayscale Ethereum Trust, AUM’un 31,2 milyar dolarlık kısmını oluşturuyor. Grayscale’in web sitesindeki verilere göre, Grayscale DeFi Fund’ında ise 7 Milyar dolarlık bir yatırım bulunuyor. Değerlemeye alınan altcoinlerin ise tamamı en değerli kripto varlıklar listesinde ilk 100’de yer alıyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: