Loading...
btc
BTC
0.39%
Bitcoin
64.046,13 USDT
eth
ETH
0.9%
Ethereum
3.111,84 USDT
bch
BCH
-0.07%
Bitcoin Cash
486,50 USDT
xrp
XRP
0.6%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-0.37%
Litecoin
79,65 USDT
bnb
BNB
0.98%
Binance Coin
542,91 USDT
sol
SOL
2.38%
Solana
139,47 USDT
avax
AVAX
0.94%
Avalanche
35,09 USDT
ada
ADA
0.81%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.57%
Poladot
6,74 USDT
doge
DOGE
1.29%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
0.84%
Shiba Inu
0,00 USDT

Grayscale yatırım ürünlerine eklemeyi düşündüğü 25 altcoini açıkladı!

kripto piyasalar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto varlık yöneticisi olan Grayscale, aralarında IOTA, AVAX ve Axie Infinty’nin de olduğu altcoinileri yatırım ürünlerine eklemeyi planlıyor. Detaylar haberimizde.

Grayscale yatırım ürünlerine eklemeyi düşündüğü 25 altcoini açıkladı!

Dünyanın en büyük kripto varlık yöneticisi olan Grayscale, VeChain, Iota, Monero ve Axie Infinity dahil olmak üzere yatırım ürünlerine eklemeyi düşündüğü varlıklar listesine 25 coin ekledi.

İlgili: Axie Infinity nedir,geleceği nasıl?

Listelenen kripto paralar, gelecekte piyasaya sürülebilecek yatırım ürünlerine dahil edilmeye aday olarak kabul edilebilir. Değerlendirilen diğer varlıklar şunlardır: Algorand (ALGO), Arweave (AR), Bancor (BNT), BitTorrent (BTT), BORA (BORA), Convex (CVX), Cosmos (ATOM), Decred (DCR), Elrond (EGLD), Enjin (ENJ), Fantom (FTM), Gala (GALA), Gelato (GEL), Helyum (HNT), Holo (HOT), Oasis Network (ROSE), Secret (SCRT), Spell (SPELL), Stacks (STX), The Sandbox (SAND), Universal Market Access (UMA) ve Yield Guild Games (YGG).

altcoin

İlgili: Algorand nedir, geleceği nasıl?

Grayscale aynı zamanda 24 Ocak’ta yaptığı açıklama ile Grayscale DeFi Fonuna Amp (AMP) eklediğini de duyurmuştu.

Şirket yaptığı açıklamada bir yatırım şirketinin ürün ailesine bir finansal varlık ekleme sürecinin, daha fazla inceleme ve değerlendirme gerektiren karmaşık bir süreç olduğunu ve bu altcoinlerin Grayscale Bitcoin Fun gibi gerçek bir yatırım ürününe dönüşmeyebileceğinden de bahsediyor. Ancak listedeki coinleri şirketin bir potansiyel olarak gördüğü ortada.

Grayscale’in şu anki 15 kripto yatırım ürünü serisinde, yönetim altındaki varlıklarda (AUM) 55 milyar dolar bulunuyor. Grayscale Bitcoin Trust ve Grayscale Ethereum Trust, AUM’un 31,2 milyar dolarlık kısmını oluşturuyor. Grayscale’in web sitesindeki verilere göre, Grayscale DeFi Fund’ında ise 7 Milyar dolarlık bir yatırım bulunuyor. Değerlemeye alınan altcoinlerin ise tamamı en değerli kripto varlıklar listesinde ilk 100’de yer alıyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.