1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Gözden kaçan bir altcoinde ralli hazırlığı

Gözden kaçan bir altcoinde ralli hazırlığı

Gözden kaçan bir altcoinde ralli hazırlığı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir analist, bu aralar unutulan bir coindeki ilginç bir gelişmeye dikkat çekiyor. Ona göre burada boğalar ralliye hazır.


Gözden kaçan bir altcoinde ralli hazırlığı

Önde gelen bir stratejist ve trader, gözlerden uzakta kalan bir altcoinin boğa bir gelişme hazırlığında olduğunu söylüyor. Bunun aynı zamanda oracle ağı Chainlink’in de yükselişe hazırlanması ile bağlantılı olduğunu söylüyor.

Sektörde Pentoshi adı ile bilinen trader, Twitter üzerinden 423,500 takipçisine, Curve (CRV) coini yakından takip ettiğini söylüyor. CRV, stabil coin odaklı merkezsiz borsa Curve Finance’in yönetim tokeni.

Kripto uzmanına göre, CRV Bitcoin’e karşı (CRV/BTC) boğa bir piyasa yapısı oluşturuyor. Çünkü istikrarlı bir şekilde “higher high ve higher low” hareketler kaydediyor. Şöyle diyor:

“CRV, güçlü bir yapı geliştiriyor. Yukarıda büyük bir alan ve sıfır ya da çok az direnç var. Eğer uzun yılların aralığı kırılır ve fiyat burayı desteğe çevirirse, güçlü bir momentumla yukarı yönlü gidişat için zemin hazırlanacak. Bunun üzerine çalışıyorum. İkinci en iyi böyle ralli yapabilecek coin ise bence Avalanche (AVAX)”

İlgili – Curve Dao (CRV) token nedir, Geleceği nasıl? Güncel CRV token haber gündem ve gelişmeler

Gözden kaçan bir altcoinde ralli hazırlığı Curve (CRV)

Kaynak: Pentoshi/Twitter

Pentoshi’ye göre, 0.000095 BTC ($4.43) seviyesinin destek olarak test edilmesi yükselişi tetikleyecek. Bu durumda Curve (CRV) coin 7.47 dolara denk gelen 0.00016 BTC hedefine doğru yükselecek.

CRV – ABD Doları (CRV/USD) paritesine de bakan trader, burada da 4.45 dolar direncinin kırılması durumunda hedefin 6.30 dolar olacağını söylüyor.

Gözden kaçan bir altcoinde ralli hazırlığı Curve (CRV)

Kaynak: Pentoshi/Twitter

Analist diğer yandan Chainlink (LINK) konusunda da görüşünü paylaşıyor. Ona göre LINK kritik bir seviyeni koruduğu sürece 0.00053 BTC ($24.77) hedefine doğru ralli yapabilir. Bunun için 0.00038 BTC ($17.78) desteğini koruması ve üzerinde kalması gerekiyor. Bu olursa, belirtilen hedefe yüzde 40 ralli yapabilir.

İlgili – Chainlink nedir? LINK coine yatırım yapılır mı?

Kaynak

tags: