1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bu altcoin ünlü analistin radarına takıldı!

Bu altcoin ünlü analistin radarına takıldı!

Bu altcoin ünlü analistin radarına takıldı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Coin Bureau, oynayarak kazandıran bir altcoini radarına aldı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Bu altcoin ünlü analistin radarına takıldı!

Kripto dünyasının yeni gözdeleri Metaverse tabanlı kripto paralar. Oyun oynayarak kazanılan kripto paralara ilgi son derece yüksek. Sektörün lideri şu anda milyonlarca kullanıcıya sahip olan Axie Infinity (AXS). Axie, 2021 yılında müthiş bir patlama yaşadı ve token, 6 Kasım’da 165 dolarlık rekor fiyat düzeyine ulaştı. AXS’nin yazım anındaki değeri ise Coinmearketcap verilerine göre 96 dolar. AXS, bu fiyat ile toplam 5,5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Token 2021 yılında %14,000’in üzerinde değer kazandı.

AXS yıllık grafik

altcoin

 

İlgili: Axie Infinity fiyat tahmini

Ünlü kripto analisti Coin Bureau, 1,76 milyon takipçisi olan Yotube kanalında Axie ile yarışabilecek bir oyun tabanlı kripto parayı radarına aldığını açıkladı. Ünlü analist GALA’nın uzun vadede ayakta kalabilcek birkaç Metaverse tokeninden biri olacağını belirtti. Analiste göre sektöre hakim olabilecek GALA, Ethereum ağında çalışıyor.

İlgili: GALA token nedir, geleceği nasıl?

“Tüm oyna-kazan projeleri arasında Gala Games, zamana dayanabilecek birkaç ekosistemden biri olarak öne çıkıyor.”

Guy, GALA’nın rakiplerine kıyasla büyümek için çok daha fazla alana sahip olduğuna inanıyor. Kripto paranın sektörün lideri olan Axie Infinity ile yarışabileceğini de sözlerine ekleyen analist, protokolün tek dezavantajının enflayonist etki gösterebilecek yükseklikte bir token arzına sahip olması olduğunu ifade etti.

“GALA’nın mevcut piyasa değerinin doğru olduğunu varsayarsak, bu nişteki diğer kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında hala büyümek için çok yeri var. Şimdi bu nişin lideri elbette Axie Infinity e GALA onu yakalayabilecek bir potansiyele sahip. Gala Games, en güçlü yanlarından yararlanırken aksiliklerini yeterince ele alabilirse, blok zinciri oyun alanındaki en iyi kripto projelerinden biri haline gelebilir.”

 

Analistin dikkat çektiği GALA, yazının kaleme alındığı anlarda 0,4195 dolardan işlem görüyor. GALA’nın toplam piyasa değeri ise 2,9 milyar dolar. GALA, bu değer il piyasanın en değerli 49.varlığı. GALA son bir yılda %133 değer kazandı.

GALA yıllık grafik

altcoin

 

 

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: