1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Fetch.ai fiyatında %25 ralli ve kritik seviyeler: Güncel FET teknik analizi

Fetch.ai fiyatında %25 ralli ve kritik seviyeler: Güncel FET teknik analizi

Fetch.ai fiyatında %25 ralli ve kritik seviyeler: Güncel FET teknik analizi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Fetch.ai (FET) fiyatı son 3 günde art arda ralliler ile yüzde 25’lik bir sıçrama kaydetti. Güncel Fetch.ai teknik analizi ile FET için kritik destek ve direnç seviyelerine bakalım.

Güncel Fetch.ai teknik analizi: FET fiyatı ne kadar olur?

Fetch.ai (FET) fiyatı son 3 günde art arda yeşil mumlarla ralli yapıyor. Bugün de bu ralliye devam ederek 0,2568 dolara kadar çıktı. FET fiyatı böylece Haziran ayından sonra ilk defa bu kadar yüksek bir seviyeden işlem görmüş oldu. Tabii bu yükselişin devam etmesi burada oluşturacağı desteğe ve kritik seviyelere bağlı.

Aşağıdaki FET/USD paritesi günlük grafikte Fetch.ai fiyatının Nisan ayında 0,43 dolar direncine takıldığını ve buradan sürekli düşüş yaşadığını görüyoruz. Tabii 2023 yılını zirvesinin ise Şubat ayından 0,6080 dolarda görüldüğünü de hatırlatalım. Nisan ayından Haziran’da 0,18 dolarda dip yapana kadar %60 civarında bir düzeltme yaptığını görüyoruz. O zamandan bu yana ise 0,18 dolar ile 0,25 dolar direnci arasında bir işlem aralığı oluşturdu.

İlgili – Fetch.ai (FET) fiyat tahmini 2023-2025 ve FET coin gelecek beklentileri

Güncel Fetch.ai teknik analizi, FET dolar fiyat grafiği: Fetch.ai FET ne kadar olur?

FET/USD paritesi günlük grafik Kaynak: TradingView

FET fiyatı destek ve direnç seviyelerine

Fetch.ai (FET) fiyatı 0,25 dolar direncini birkaç defa test etti. Ancak her seferinde buradan geri çevrildi. Şimdi bir kez daha ralli yaparak bu kritik direnci deniyor. Yükselişin devam edip etmemesi bu dirence ne olacağına bağlı. Eğer kırılır ve destek olarak test edilirse FET fiyatı daha fazla yükselir. Kıramazsa bir süre daha bahsettiğimiz işlem aralığında yoluna devam eder.

Son gelişmelerden sonra FET fiyatı için ilk direnç 0,25 dolarda. Daha ileride 0,28 dolar direnci var. Mayıs sonu ve Haziran başında yükselmeyi önleyen bölge. Aşağıda ilk destek kısa süre önce kırılan 0,22 dolarda beklenebilir. Ana destek bölgesi ise 0,18 dolarda.

İlgili – Fetch.ai nedir ve geleceği nasıl? FET coin fiyat, haber, yorum ve beklentiler

FET/USD paritesi teknik indikatörler ve önemli seviyeleri

  • MACD boğa bölgesinde.
  • RSI yükselerek 70 seviyesine çok yaklaştı.
  • Destek seviyeleri: 0,22 dolar ve 0,18 dolar
  • Direnç seviyeleri: 0,25 dolar ve 0,28 dolar

KoinMedya’com’un tüm kripto para teknik analizleri için bakınız!