1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. FED kararına rağmen, Ripple boğaları hala güven veriyor!

FED kararına rağmen, Ripple boğaları hala güven veriyor!

FED kararına rağmen, Ripple boğaları hala güven veriyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında makro ekonomik olayların etkisi ile yaşanan en son satış dalgasına rağmen, Ripple boğaları hala güven veriyor.

Ripple boğaları daha yüksekleri hedefliyor!

ABD enflasyon rakamları ve FED faiz kararı gibi bazı önemli makro ekonomik olayların etkisi ile kripto piyasasında en son yaşanan düşüşlerin ardından, XRP fiyat hareketleri hala güven veriyor.

Makro ekonomiye ilişkin bazı istatistiklerin açıklandığı, önemli ekonomik kararlarla dolu bir hafta sona eriyor. Bazıları hala açıklanmayı beklerken, ana olaylar dün Fed’in faiz kararı, Jerome Powell’ın ek açıklamalarıyla sona erdi.

Bu olaylara, her zaman olduğu gibi finansal piyasaların yanı sıra kripto piyasası da düşüşle tepki verdi. Büyük kripto paraların hiçbiri satış baskısından kurtulamadı. Ancak XRP gibi bazı kripto paralar cesur fiyat hareketleri sergiledi.

İlgili: Ripple’da dev hareketlilik! XRP pump yapmaya mı hazırlanıyor?

FED kararına rağmen, Ripple boğaları hala güven veriyor!

 

Nitekim XRP, işlem gününü kayıpla kapatmasına rağmen, 0,38 dolarda bulunan önemli bir destek seviyesini korumayı başardı. Bu seviye son günlerde, hem psikolojik hem de teknik olarak, XRP için önemli bir seviye oldu. Ripple boğaları, bu seviyeyi korumaya devam ederse, XRP fiyatının 0,47 dolara yükseldiğini görebiliriz.

 

ripple boga FED kararına rağmen, Ripple boğaları hala güven veriyor!

 

Aynı zamanda, mevcut fiyat, XRP’nin, piyasa kapitalizasyonuna göre en büyük kripto para birimleri sıralamasında altıncı sıraya yerleşmesini sağladı.

İlginizi çekebilir:
İşte Binance gerçeği! Binance çöker mi? Çökmeyecek kadar büyük mü?

İşte milyoner XRP balinalarını akümülasyona iten sebep!

XRP’de temel ve teknik göstergeler Ripple boğalarına yeşil ışık yakıyor

XRP fiyatının bundan sonra hangi yöne gideceği, her zaman olduğu gibi, temel ve teknik faktörlere bağlı olacak.

Kripto için, temel faktörlerden en önemlisi elbette, Ripple-SEC davası. Davanın Ripple lehine sonuçlanacağına dair inanç ve piyasadaki olumlu iklim, XRP fiyatı için çok önemli.

Teknik resme bakacak olursak, XRP’nin 0,38 dolar direncinin üzerinde konsolide olması ve bunun yanı sıra da Bitcoin (BTC) hakimiyetinin düşmesi gerekiyor.

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, XRP 0,378 dolardan işlem görüyor.