1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Michaël van de Poppe’dan heyecan veren Bitcoin tahmini!

Michaël van de Poppe’dan heyecan veren Bitcoin tahmini!

Michaël van de Poppe’dan heyecan veren Bitcoin tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında yoğun kitleler tarafından takip edilen ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe’dan heyecan veren bir Bitcoin tahmini geldi. Detaylar ve Bitcoin’e ilişkin teknik veriler haberimizde.

Michaël van de Poppe’dan heyecan veren Bitcoin tahmini!

Bitcoin, ABD’den gelen enflasyon verilerinin ardından 17.000 dolarlık direnci kırdı ve 18.000 dolarlık bir sonraki bariyeri zorladı. Ancak gelen 0,50 baz puanlık faiz artışının ardından 17.500 dolarlık seviyenin altına geri çekildi.

BTC’nin hareketlenmesi ile ünlü analistlerin yükseliş tahminleri de gelmeye başladı. Popüler bir kripto analisti olan Michaël van de Poppe, Bitcoin’in (BTC) büyük bir direnci kıracağını ve patlayıcı bir ralliye gireceğini tahmin ediyor.

Ünlü kripto analisti 160 binden fazla Youtube abonesi için yaptığı son yayında Bitcoin’in 30.000 doları aşmanın eşiğinde olduğunu söyledi.  Bitcoin’in düşük 18.000 dolara kadar yükseldikten sonra 17.700-17.500 aralığına geri dönmesinin muhtemel olduğunu ifade eden analist, BTC’nin oradan, yükseleceğini, 18.300 dolarlık önemli bir direnci kıracağını ve hızla yükselmeye devam edeceğini öngörüyor. Bitcoin’in tablosu analistin ilk tahmininin doğrulandığını gösteriyor.

Michaël van de Poppe

“17.700 dolardan 17.500 dolara doğru bir düşüş yaşadık. Bu, satın almaya başlamak istediğiniz aralıktır ve devamını görebiliriz. 18.300 dolarlık alan olan kritik direnci kırdığımız an büyük olasılıkla oldukça hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğiz. Burada 21.000 dolar önemli. Sonrası ise daha hızlı olacak.”

Analist, piyasa koşullarının, 2019’da kripto paranın boğa rallisine gittiği zamanki gibi görünmek üzere şekillendiğini ve Bitcoin’in 45.000 dolara tırmanabileceğini de sözlerine ekledi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 17.397 dolardan işlem görüyor. BTC’nin şuandaki piyasa değeri 334 milyar dolar seviyesinde.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.