okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-1.25%
Bitcoin
68.564,88 USDT
eth
ETH
-0.82%
Ethereum
3.862,38 USDT
bch
BCH
-3.92%
Bitcoin Cash
470,44 USDT
xrp
XRP
-0.86%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-2.13%
Litecoin
83,43 USDT
bnb
BNB
-0.18%
Binance Coin
602,77 USDT
sol
SOL
-0.7%
Solana
168,96 USDT
avax
AVAX
-3.26%
Avalanche
37,01 USDT
ada
ADA
-2.41%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-3.64%
Poladot
7,36 USDT
doge
DOGE
-2.3%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
4.22%
Shiba Inu
0,00 USDT

Spotify, Libra entegrasyonunda gaza basıyor

Libra projesi 3
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünya’nın en büyük müzik veri akışı servisi Spotify, Libra entegrasyonunda gaza basıyor. Spotify, stabil coin Libra projesindeki işlerini yönetecek yeni direktör arayışında. Öyle görünüyor ki artık bu alandaki çalışmalarına hız veriyor.


Spotify, Libra entegrasyonunda gaza basıyor

Spotify’dan yapılan açıklamada, Ödemeler Stratejisi ve Yenilikler bölümü için yeni direktör arandığı bildirildi.

Bu pozisyona alınacak kişi müzik devinin global ödemeler stratejisinden sorumlu olacak. Açıklamaya göre, bu pozisyona alınacak direktör, “ödeme koşulları ve ortamını değerlendirecek” ve “Libra Birliği ile günlük ilişkileri de yönetecek”.

İlgili – Facebook Libra coin nedir, ne zaman çıkıyor, geleceği var mı?

Libra coinin yeni ismi ne?

Facebook, stabil coin projesi Libra’nın ismini Diem olarak değiştirdi. Yeniden adlandırma, Facebook’un dijital cüzdanını bu yılın başlarında Calibra’dan Novi’ye değiştirmesinin ardından geldi.

Bu yeni pozisyon için aranan yöneticinin dağıtılmış defter teknolojisi (DLT), blockchain, kripto para, stabil coin, merkez bankası dijital parası (DBDC) ve diğer dijital varlıklar ile ilgili alanlarda da “yeni fırsatlar ve yeniliklere” öncülük etmesi bekleniyor.

Bunlara ilave olarak, bu pozisyonu alacak kişi, Spotify’ın küresel ayak izinden de sorumlu olacaktır. Yani dünya çapında ödemeler alanında yeniliklerin yanı sıra ortaya çıkan düzenleyici ve pazar trendlerinde de yenilik arayışında olacak.

Spotify, 27 kişilik Diem Birliği’nin (eski adıyla Libra) bir üyesi ve Uber, Coinbase ve Shopify gibi büyük isimlerin yanında yer alıyor.

Kaynak

Libra ne için kullanılacak?

Libra ya da yeni adıyla Diem, insanların çevrimiçi para transferini kolaylaştırmak ve ucuzlatmak için tasarlanmıştır, bu da yeni kullanıcıları sosyal ağa çekebilir.

Libra güvenli mi?

Her ne kadar Libra büyük yatırımcılar tarafından desteklense de, bugüne kadarki herhangi bir kripto para birimi projesinde olduğu gibi, kullanımının güvenli olacağına dair bir garanti yok. Libra ile ilgili ilk önce şu anlaşılmalı. Libra, Bitcoin gibi merkezsiz bir proje değil.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.