1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Ethereum tabanlı oyna kazan tokeninde dip sonrası büyük boğa işaretleri!

Ethereum tabanlı oyna kazan tokeninde dip sonrası büyük boğa işaretleri!

Ethereum tabanlı oyna kazan tokeninde dip sonrası büyük boğa işaretleri!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockchain veri analiz platformu tarafından paylaşılan verilere göre, popüler bir Ethereum tabanlı oyun projesi uzun süren düşüş trendinden sonra büyük bir boğa koşusu başlatmaya hazırlanıyor.

Ethereum tabanlı oyun tokeni boğa koşusuna hazırlanıyor

Kripto para ve blockchain analiz firması Santiment, popüler bir Ethereum tabanlı oyun projesine ait yerel tokenin, uzun süren bir düşüş trendinden sonra yükselişe geçmeye başladığını söylüyor.

Santiment, Axie Infinity (AXS) platformundaki bir oyuna katılarak kazanılan Smooth Love Potion (SLP)’un tüm zamanların en yüksek seviyesinden %97’nin üzerinde düştükten sonra dip seviyeyi gördüğünü söylüyor.

Ethereum tabanlı oyna kazan tokeninde dip sonrası büyük boğa işaretleri!

İlgili: Güncel Axie Infinity fiyat tahmini, AXS coin geleceği ve beklentisi 2022- 2025

“0,0088 dolar! Bir yıldan daha kısa bir sürede tüm zamanların en yüksek seviyesinden neredeyse 44 kat düştü. Bunun SLP sahipleri için oldukça acı verici olduğunu söyleyebiliriz. Ve eğer gerçekten öyleyse, muhtemelen yakın vadede tam anlamıyla bir dip olabilir.”

ethereum tabanlı oyun Ethereum tabanlı oyna kazan tokeninde dip sonrası büyük boğa işaretleri!

SLP, yazımızı yayına hazırladığımız sırada 0,01 dolardan işlem görüyor ve tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,009 dolardan yaklaşık %10 daha yüksek bir seviyede.

Popüler blockchain analiz firması, son zamanlarda kripto paranın istikrarlı bir düzeltme yapmasına rağmen, on chain verilerin kayda değer bir yükseliş sinyali verdiğini söylüyor.

“Geçtiğimiz haftalarda ağ üzerindeki SLP faaliyetlerinde güçlü bir artış görüyoruz. Ayrıca bunun, fiyatla bir uyuşmazlık oluşturduğunu da fark edebilirsiniz. Öyle ki; fiyat düşmeye devam ederken, her gün daha fazla adres SLP ile etkileşime giriyor. Bu başlı başına oldukça bullish bir uyuşmazlık.”

Ethereum tabanlı oyna kazan tokeninde dip sonrası büyük boğa işaretleri!

Santiment ayrıca, Axie Infinity balinalarının, yani 100.000 dolardan fazla SLP tokenine sahip olan adreslerin 2021’in sonundan bu yana akümülasyon yaptığını söylüyor.

“Bu verilerde yalnızca tek bir grubu baz aldık. 100.000 dolardan fazla SLP tutan hesaplar. Peki bunlar ne yapıyor? Kasım ayından bu yana neredeyse sürekli olarak akümüle ediyor, yani alım yapıyor. Fiyat ne olursa olsun, daha büyük ve daha büyük alımlar yapıyor. Balinalar varlıklarını artırmaya devam ediyor.”

İlgili: İşte yakın vadede Bitcoin fiyatına büyük ivme kazandıracak temel faktör!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.