1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Ethereum tabanlı kripto para, Coinbase davasının ardından pump yaptı!

Ethereum tabanlı kripto para, Coinbase davasının ardından pump yaptı!

Ethereum tabanlı kripto para, Coinbase davasının ardından pump yaptı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bu Ethereum tabanlı kripto para projesi, Coinbase davasının ardından %75’lik bir pump yaparak, piyasadaki diğer dijital varlıkları gölgede bıraktı.

Ethereum tabanlı kripto para Veritaseum (VERI) neden yükseldi?

Coinbase ile devam eden patent ihlali davasının ardından üç gün içinde %75’lik bir pump yapan Ethereum tabanlı Veritaseum (VERI), piyasalar yeşile dönmeye başlarken, sessiz sedasız yükselişi ile göz doldurdu.

Veritaseum (VERI) nedir? Ne işe yarar?

Veritaseum (VERI), P2P finansal pazarlara erişim sağlamayı amaçlayan küresel bir blockchain tabanlı yazılımdır.
Veritaseum, adli araştırma aracı, ödünç verme/kiralama platformu ve tokenleştirme hizmeti gibi çeşitli ürünlerden oluşan bir paket sunar.

İlginizi çekebilir:

Analistten 4 kripto para için dikkat çeken tahmin: Ethereum, Ripple…

Bitcoin’de açığa satışların sorumlusu belli oldu!

Ethereum tabanlı kripto para, Coinbase davasının ardından pump yaptı!eye işaret?

Ekosisteme güç veren Ethereum tabanlı kripto (ERC-20) tokeni VERI, CoinMarketCap verilerine göre 95 milyon dolarlık mevcut piyasa değeri ile 44 dolardan işlem görüyor.

VERI, Veritaseum’un yaratıcısı Reggie Middleton tarafından değer transferi teknolojisi için patentini ihlal ettiği gerekçesi ile Coinbase aleyhine açılan bir davanın ardından birkaç gündür güç gösteriyor.

Delaware mahkemesinde açılan davaya göre, Veritaseum Capital, borsanın patentini Coinbase Cloud, Coinbase Pay ve Coinbase Wallet dahil olmak üzere çeşitli hizmetlerini kolaylaştırmak için kullandığı iddiasıyla Coinbase’den 350 milyon dolarlık tazminat talep ediyor.

Davada Coinbase, Middleton’ın teknolojisini kullanarak önemli miktarda gelir elde etmekle suçlanıyor. Ancak şu ana kadar Coinbase’den bir açıklama gelmedi.

VERI’nin fiyat hareketi ile dava arasındaki bağlantı belirsiz olsa da Ethereum tabanlı kripto para, dava haberini takip eden üç gün içinde %75’in üzerinde bir ralli gerçekleştirdi. Eylül’ün 24’ünde, 27$’ın üzerindeki düşük bir seviyeden kurtulan VERI, 27’sinde 47.80$’a ulaştı ve yazımızı yayına hazırladığımız sırada kazançlarının çoğunu korumaya devam ediyor.

İlginizi çekebilir:

Korkunç Bitcoin senaryolarına bir yenisi daha eklendi! – İşte BTC’yi bekleyen seviyeler! 

Ünlü analistin “hayatınızın fırsatı olacak” dediği kripto para!

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.