1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analiste göre bu altcoinler ralli yapacak!

Ünlü analiste göre bu altcoinler ralli yapacak!

Ünlü analiste göre bu altcoinler ralli yapacak!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, ADA, AVAX, ATOM ve LTC için tahminlerini paylaştı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoinler ralli yapacak!

Yaptığı tahminler kripto yatırımcıları tarafından merakla takip edilen ünlü analist Michaël van de Poppe belirsiz piyasa koşullarının ortasında bazı altocinler için tahminlerini paylaştı.

Analist, 600 binin üzerindeki Twitter takipçisi için yaptığı analizlerde Cardano (ADA), Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM) ve Litecoin’i (LTC) ele aldı.

Poppe, akıllı sözleşme platformu Cardano’nun (ADA) kilit destek seviyesinin üzerinde işlem yapmaya devam ederken bir birikim aşamasında olduğuna inandığını söyledi.

altcoin

 

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

“Satın alınacak nihai alan 0,30-0,375 dolar arasındaki bölgedir. ADA şu anda biraz önden koşuyor ve bir birikim aşamasında.”

Cardano (ADA), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,46 dolardan işlem görüyor.

AVAX’ın ise toparlanma belirtileri göstermesi için 17,91 doların üzerinde işlem görmesi gerektiğini belirten analist, şu anda 17,15 dolardan işlem gören altcoinin 17,91 doları geçmesi durumunda 19,46 dolara yükselebileceğini belirtti.

İlgili: AVAX fiyat tahmini

Cosmos (ATOM) için de değerlendirme yapan Poppe, ATOM’un önemli bir güç  gösterdiğini ve  ateşlenmesini beklediğini söyledi. Analiste göre 13,85 dolarlık seviyenin üzerindeki kararlı duruş ATOM’u 16 doların üzerine çıkaracak. ATOM, 13,29 dolardan işlem görüyor.

“Tercihen destek için 13,85 dolarlık bir bekletme görmek isterim. O zaman 16 doların üzerine çıkacağımızı varsayıyorum.”

Son olarak Litecoin (LTC) için analizini paylaşan Poppe’a göre LTC, 51,77 doların üzerinde işlem gördüğü sürece yeni bir ralli başlatacak. Analist, LTC’nin Bitcoin’in önümüzdeki günlerde sakin kalacağı varsayımı altında 66,18 dolara yükselebileceğini tahmin ediyor.

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoinler ralli yapacak!

Kaynak

 

 

Etiketler: