1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Ethereum fiyatında 3 milyon yatırımcıyı vurabilecek tehlike

Ethereum fiyatında 3 milyon yatırımcıyı vurabilecek tehlike

Ethereum fiyatında 3 milyon yatırımcıyı vurabilecek tehlike
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum fiyatı yeni bir satış baskısı ile önemli seviyelerin altına geldi. Eğer kritik bir eşiği daha aşarsa yaklalık 3 milyon ETH yatırımcısı zarar edecek. Ayrıntılara bakalım.


Ethereum’un bir sonraki adımında 3 milyon yatırımcının kırmızıya düşme tehlikesi

Ethereum fiyatı alım baskısı eksikliği yaşıyor. Bu da önemli destek seviyelerinin altına düşme ile sonuçlandı. Eğer boğalar bu noktada geri dönmeyi başaramazsa, işler daha hızlı bir şekilde değişerek ETH fiyatına daha büyük bir düşüş yaşatabilir.

Ethereum fiyatı tepetaklak

KoinMedya.com Ethereum teknik analizlerinde de bahsettiğimiz gibi ETH fiyatı 26 Ekim’den bu yana higher high hareket kaydederek yüzde 24 oranında ralli yapmıştı. Bu ralli sırasında 1,680 dolara kadar çıkmıştı. Ancak bu yükseliş zayıf temellere sahip olduğunu gösterdi.

Zayıf momentum fiyatın yakında daha büyük bir düşüş yaşayabileceğini gösteriyor. Şimdi önemli destekleri kıran lider altcoin 1,400 dolara çok yaklaştı. Bu seviyenin altında ise düşüşü yavaşlatabilecek önemi destek var ve bunlar 1,389 dolar ve 1,370 dolar seviyelerinde.

3 milyon Ethereum yatırımcısı için büyük tehlike

Bu arada IntoTheBlock’ın “Global In/Out of the Money” indikatörü başka bir önemli hususa dikkat çekiyor ve daha fazla yatırımcının acı çekebileceğini gösteriyor. Bu indikatör şunu gösteriyor. 2.96 milyon adres yaklaşık 1.579 dolardan 9 milyon ETH satın almıştı. Şimdi bu adresler zarara uğrama riski ile karşı karşıya.

Ethereum fiyatında lower low hareketlerin birleşmesi ile oluşan yükselen trend çizgisinin kırılması ise ETH fiyatında yeni bir satış dalgasını tetikleyebilir. Bu durumda bahsettiğimiz 3 milyon yatırımcı zararda olacak.

İlgili – Google, seçtiği 2 kripto para için ne planlıyor?

Ethereum fiyatında 3 milyon yatırımcıyı vurabilecek tehlikesi

IntoTheBlock’ın “Global In/Out of the Money” indikatörü

Tabii şimdi durum ETH fiyatı için karamsar görünüyor. Yine de 4 saat grafiğinde 1,646 doların üzerinde mum kapanışı bahsettiğimiz bu tehlikeli durumu geçersiz kılacak. Bu durum aynı zamanda alım baskısı da oluşturabilir ki Ethereum fiyatı bu durumda 1,708 dolar ve 1,768 dolar seviyelerine doğru fırlayabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.