1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ethereum daha fazla yükselir mi? ETH için yeni bir boğa sinyal

Ethereum daha fazla yükselir mi? ETH için yeni bir boğa sinyal

Ethereum daha fazla yükselir mi? ETH için yeni bir boğa sinyal
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum fiyatı bir ay önceki 900 dolar gibi bir dip seviyesinden 2,000 dolar kritik eşiğine kadar yükseldi. Peki, ETH fiyatı daha fazla yükselir mi? Yeni bir kritik veri daha fazla higher high hareket ve yükseliş olabileceğinin sinyalini veriyor. Gelişmelerin ayrıntılarına bakalım.


Ethereum daha fazla yükselir mi? ETH için yeni bir boğa sinyal

Ethereum fiyatının gözü yüksek seviyelerde. Yatırımcılar da dünyanın en büyük ikinci kripto parası için boğa olmaya başladı. Lider altcoin şimdi 2,000 dolar civarında işlem görüyor. Traderler ise ETH fiyatının bu kritik seviyeyi kırmasına kesin gözüyle bakıyor. Burada bir kırılma olma ihtimali çok yüksek. Yatırımcılar ise 2,000 doların kırılmasından sonra ETH fiyatının daha yüksek seviyeleri hedefleyeceğini düşünüyor.

Ethereum her geçen gün bir adım daha yükseliyor. Bundan dolayı Merge’in çok yakın olduğu günlerde ETH fiyatının higher high hareketler yapması bekleniyor. Buna ek olarak Ethereum’un hakimiyeti de yüzde 20’yi geçti. Bu da Ethereum’un performans olarak Bitcoin’e geride bıraktığını gösteriyor.

Güncel Ethereum teknik analizi: ETH fiyatı ne olur?

KoinMedya.com Ethereum teknik analizlerinde, ETH fiyatının 1,500 dolar – 1,600 dolar bölgesinde sahip olduğu başlıca desteklerden bahsetmiştik. Bu desteklerin bir süredir fiyatı koruması ile dikkat çekiyor.

İlgili – Ethereum fiyatında yükselişin takıldığı kritik seviye: Güncel ETH teknik analizi

Diğer yandan çok önemli bir gelişme Ethereum’un piyasa hakimiyetinde yaşanıyor. Ethereum’un piyasa değeri son 24 saatte yüzde 0.54 oranında yükselerek yüzde 20.55 oranına ulaştı.

Tabii kısa süre önce 2,000 doları test eden Ethereum şimdi bu seviyenin altındaki seviyeleri destek olarak test ediyor. Ancak önümüzdeki günlerde daha fazla yükseliş olma ihtimali yüksek. ETH’de kısa vadede MACD ve RSI teknik indikatörleri boğa kalmaya devam ediyor.

Ethereum’daki bu yükseliş genel olarak yaklaşan Merge güncellemesi ile ilgili. Bu güncellemenin 15 Eylül’de olması bekleniyor. Bu güncelleme başarılı olursa ETH artık PoS sistemine geçecek. Fiyatın ise bundan sonra daha fazla yükselmesi bekleniyor.

İlgili – Ethereum fiyatında 3 kat “halving” etkisine hazır mısınız?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: