1. Anasayfa
  2. Coin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Ünlü analist BTC ve ETH’yi zirveye taşıyacak katalizörü açıkladı

Ünlü analist BTC ve ETH’yi zirveye taşıyacak katalizörü açıkladı

Ünlü analist BTC ve ETH’yi zirveye taşıyacak katalizörü açıkladı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasaların yakından tanıdığı kıdemli analist Bobby Lee’ye göre, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)’un tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmasını tetikleyen bir katalizör var.

BTC ve ETH’yi zirveye taşıyacak katalizör hangisi

Ünlü kripto para birimi analisti Bobby Lee, son düşüşe rağmen Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve daha geniş kripto pazarında yükselişe tahmin ettiğini söyledi. Bir yayın organına verdiği röportajda Boby Lee, şiddetli bir kripto kışı için tahminler gerçekleşmezse, Bitcoin ve Ethereum’un 2021 Kasım’ında kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyelerine kolayca geri döneceğini söyledi.

BTC

Tecrübeli kripto analisti, Ethereum (ETH)’un bir iş kanıtı (PoW) konsensüs mekanizmasından hisse kanıtına (PoS) geçişini içeren yükseltmenin, iki kripto varlığının rekor seviyelerine geri dönmesini sağlayacak katalizör görevi göreceğini söylüyor. Kripto analist bu konuda şöyle diyor:

“Bitcoin ve kripto para birimi konusunda çok iyimserim. Sanırım geçen sefer programa çıktığımda fiyat konusunda endişeliydim. Kısa vadede bir fiyat düzeltmesi oldu. Ve o zamana kıyasla, Bitcoin ve Ethereum’un ikisi de fiyatta %20’den fazla arttı. Ve bence erken olabilecek ayı piyasası çağrısı. Yakında işlerin değiştiğinin göreceğiz.”

BTC

Analist Lee Ethereum’un Merge yükseltmesine de önemli anlam yükleyerek şöyle dedi:

“Ayı piyasası gerçekleşmezse, özellikle Ethereum için bu yaklaşan yükseltme ile Bitcoin ve Ethereum’un önceki yüksek seviyelerine geri döndüğünü kolayca görebilirsiniz. Bu kripto para ekosistemi için çok önemlidir. Herkes bunu tahmin ediyor. Öte yandan, gerçekten bir ayı piyasası varsa, bunun kısa vadeli bir ila iki yıllık bir ilişki olduğunu düşünüyorum. Ve bu sadece önümüzdeki yıllarda büyük ve yeni bir süper ralli için zemin hazırlamak için.”

Kaynak

Etiketler: