Loading...
btc
BTC
0.32%
Bitcoin
66.873,75 USDT
eth
ETH
0.1%
Ethereum
3.507,28 USDT
bch
BCH
1.17%
Bitcoin Cash
395,85 USDT
xrp
XRP
2.86%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.22%
Litecoin
73,56 USDT
bnb
BNB
0.46%
Binance Coin
596,10 USDT
sol
SOL
0.3%
Solana
169,64 USDT
avax
AVAX
0.8%
Avalanche
28,39 USDT
ada
ADA
-0.82%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.15%
Poladot
6,35 USDT
doge
DOGE
6.86%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
2.31%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. 2 ayın zirvesini gören Cardano, XRP’yi geçti! İşte, ADA fiyatının yeni hedefi

2 ayın zirvesini gören Cardano, XRP’yi geçti! İşte, ADA fiyatının yeni hedefi

Cardano
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano (ADA) momentum kazanırken, TOP 10 kripto para listesinde ilerlemeye başladı. Piyasa değerine göre en büyük kripto paralardan olan ADA fiyatının şimdi önemli bir hedefi var. Ayrıntılara bakalım.


2 ayın zirvesini gören Cardano, XRP’yi geçti! İşte, ADA fiyatının yeni hedefi

Cardano (ADA), en büyük kripto paralar listesi TOP 10’da pozisyonunu yükseltti. Birkaç gün önce piyasada ani bir düşüş olduğunda ADA da 7. sıradaki konumunu BUSD’a kaybetmişti. Ancak şimdi rüzgar ADA’dan yana esmeye başladı. Cardano, en büyük coinler listesindeki yedinci konumunu geri aldı. Bununla da kalmadı, XRP’yi de geçerek artık en büyük altıncı kripto para oldu. Çünkü ADA coinin fiyatı artık 0.55 dolar direnç bölgesini geçti.

İlgili – Dünyanın ilk kripto bankasından Cardano’ya iyi haber

Cardano 6. en büyük kripto para

Kripto para Cardano’nun piyasa değeri dün 19.1 milyar dolara ulaştı. Son iki ayda gördüğü en yüksek piyasa değeri. En son bu seviyeyi 11 Haziran’da görmüştü. Ondan sonra ise piyasa genelindeki düşüşlerle birlikte ADA fiyatı ve sonuç olarak piyasa değeri de düşüş üstüne düşüş yaşadı. O zamandan bu yana da 19 milyar dolar seviyesinin üzerini görmemişti. Tabii şimdi son yükselişle bu durum değişti.

Bu gelişme üzerine ADA fiyatı aynı zamanda kripto para Ripple’ı (XRP) da piyasa değerine göre geçti. XRP’nin piyasa değeri ise 18.68 milyar dolarda kaldı. Tabii bu hareketlenmelerden sonra ADA piyasa değeri bir miktar gerileyerek 19 milyar doların altını gördü. Yine de sıralamadaki 6. konumunu koruyor.

2 ayın zirvesini gören Cardano, XRP’yi geçti! İşte, ADA fiyatının yeni hedefi

Cardano/ADA Doları fiyat grafiği Kaynak: CoinMarketCap

ADA fiyatındaki yükseliş ise beklenen bir şeydi. Çünkü piyasa genelinde bir hareketlenme ve toparlanma girişimleri var. Piyasanın iki en büyük kripto parası Bitcoin ve Ethereum da son ayların en yüksek seviyelerine ralli yaptı. Hatta ETH fiyatı 2,000 dolara kadar yükseldi.

İlgili – Cardano (ADA) için kötü haber! Yine haftalarca ertelendi

ADA fiyatı 2 aydan sonra ilk defa 0.55 dolar direncini kırdı

Cardano fiyatı son aylarda baskı görüyordu. Özellikler de önündeki 0.55 dolar direnci önem taşıyordu. Şimdi iki aydan uzun bir süre sonra ADA fiyatının 0.55 dolar direncini kırdığını görüyoruz.

Cardano fiyatı birkaç defa 0.50 dolar seviyesinden geri çevrilmişti. Şimdi ise başarılı bir şekilde 0.55 dolar direncini kırması, kripto para için iyi haber. Cardano fiyatının nihai hedefi ise doğal olarak 1 dolar seviyesi. 1 dolar ADA fiyatı için kritik öneme sahip.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.