Loading...
btc
BTC
-1.49%
Bitcoin
66.525,82 USDT
eth
ETH
0.31%
Ethereum
3.450,30 USDT
bch
BCH
-2.61%
Bitcoin Cash
375,77 USDT
xrp
XRP
-1.38%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
0%
Litecoin
71,26 USDT
bnb
BNB
-1.32%
Binance Coin
579,52 USDT
sol
SOL
-1.73%
Solana
175,81 USDT
avax
AVAX
-4.28%
Avalanche
30,50 USDT
ada
ADA
-1.75%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
-1.76%
Poladot
5,99 USDT
doge
DOGE
-2.72%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-2.1%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Cardano Haberleri
  3. Dünyanın ilk kripto bankasından Cardano’ya iyi haber

Dünyanın ilk kripto bankasından Cardano’ya iyi haber

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın ilk kripto para bankası, Cardano için güzel bir haberi duyurdu. Artık özellikle büyük kurumsal yatırımcılar duyurulan yeni ürün üzerinden ADA stake yapabilecek. Bunun da fiyata pozitif etki yapması beklenebilir.


Dünyanın ilk kripto bankasından Cardano’ya iyi haber

İsveç dijital bankası Sygnum Bank, dün yaptığı açıklamada, bankalar düzeyindeki staking hizmetlerini genişlettiğini duyurdu. Artık bu hizmetin içinde Cardano (ADA) staking de var. ADA, şu an piyasa değerine göre en büyük sekizinci kripto para.

Sygnum Bank, dünyanın ilk kripto para bankası olarak nitelendiriliyor. Bankadan yapılan basın açıklamasına göre, müşterileri artık bankanın kurumsal düzeyli platformu üzerinden rahat ve güvenli bir şekilde Cardano stake yapabilir ve staking ödülleri kazanabilirler.

Cardano, Sygnum’un genişleyen bankacılık düzeyli staking protokolleri arasına katıldı. Kurumsallar için verilen bu staking hizmetinde başka coinler de var. Bunlar arasında Ethereum 2.0 (ETH), Internet Computer Protocol (ICP) ve Tezos (XTZ) da bulunuyor. Şimdi de kurumsal yatırımcılar cüzdanlarında bulunan ADA coinleri çıkararak staking ödülleri kazanmaya başlayabilirler.

İlgili – Cardano nedir, ADA coin nereden ve nasıl alınır?

Dünyanın ilk kripto para bankası XRP ile işbirliği yapacağını duyurdu. Sygnum Bank, e-bankacılık portalı üzerinden kullanıcılarına Ripple XRP coine yatırım yapmak imkanı sunuyor.

Sygnum’un sunduğu stake hizmetleri, kullandığı bankacılık platformu ile tamamen entegre durumda. Kurumsal düzeyde güvenlik, ayrılmış cüzdanlar, güvenli özel anahtar yönetimi ve çok katmanlı güvenlik mimarisi de sağlıyor bu hizmeti ile birlikte.

Sygnum Bank üst düzey yöneticisi Thomas Eichenberger ise şöyle diyor:

“Staking, stake ödülleri karşılığında Proof of Stake blockchain ağında işlemlerin doğrulanmasına aktif olarak katılma uygulaması.”

İlgili – Cardano (ADA) için kötü haber! Yine haftalarca ertelendi

Ayrıca, stake hizmetleri Sygnum’un düzenlenmiş ürünlerinin önemli bir bileşenidir. Müşteriler bu ürüne Sygnum’un eBanking Platformu aracılığıyla kolayca erişilebilir.

Thomas Eichenberger aynı zamanda kripto paralarda benimsenmenin arttığına dikkat çekiyor. Bundan dolayı da ADA gibi staking ürünlerine olan talebin büyüdüğünü belirtiyor. Bundan dolayı benzer staking protokollerine staking hizmetlerini de genişletiyorlar.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.