1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum balinasının sessizce 1 milyon dolarlık aldığı Shiba Inu rakibi kripto para

Ethereum balinasının sessizce 1 milyon dolarlık aldığı Shiba Inu rakibi kripto para

Ethereum balinasının sessizce 1 milyon dolarlık aldığı Shiba Inu rakibi kripto para
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

On chain veriler, bir Ethereum balinasının sessiz bir şekilde bir kripto paradan 1.000.000 dolarlık birikim yaptığını gösteriyor. Bu coin ise Shiba Inu (SHIB) rakibi olarak biliniyor. Olayın ayrıntılarına bakalım.


Ethereum balinasının sessizce 1 milyon dolarlık aldığı Shiba Inu rakibi kripto para

Bir Ethereum (ETH) balinası son bir ayda 1 milyon dolarlık bir kripto para biriktirmesi ile dikkat çekti. Bu kripto para ise Shiba Inu (SHIB) rakibi olarak bilinen meme coin Pepe (PEPE). Bu verileri blockchain hareketlerini izleyen Lookonchain paylaştı.

Lookonchain olayın ayrıntılarını da paylaşıyor. Buna göre, OSF takma adıyla bilinen söz konusu trader, bu hafta 261.000 dolar değerinde 141 ETH harcayarak 173 milyar PEPE satın altı.

Ancak bu sadece buz dağının görünen yüzü. Çünkü aynı balina, 14 Haziran’dan bu yana, yani geçtiğimiz 30 gün içinde toplamda 1,04 milyon dolar değerinde 536 ETH harcayarak 613 milyar PEPE coin satın aldı.

İlgili – Pepe fiyat tahmini 2023-2025 ve PEPE token gelecek beklentileri

Meme coin yatırımcısı bir ayda %3200 kazanç sağladı: Bunu nasıl yaptı?

Pepe şu an 0,00000149 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 0,4 düştü. Ancak buna rağmen bu kurbağa temalı meme coinin fiyatı son bir ayda yüzde 66,8 oranında yükseldi.

PEPE, tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) 5 Mayıs’ta 0,00000431 dolarda görmüştü. O zamandan bu yana yüzde 65 oranında düştü. PEPE, Nisan ortasında çıkarılan bir coin.

İlgili – Ünlü analistten %360 yükselen altcoin uyarısı ile güncel Bitcoin ve Pepe değerlendirmesi

Kurumsalların almaya başladığı kripto para

Lookonchain aynı zamanda başka bir spekülatif bilgiyi de paylaşıyor. Buna göre, bazı kurumsallar, Curve (CRV) coin almaya başlamış olabilir. Bu kripto para, merkezsiz finans (DeFi) stabil coin ödünç projesi Curve’un yerel para birimi.

Blockchain verileri şunu gösteriyor. Dört yeni cüzdan, kripto para borsası Binance’ten toplamda 8,12 milyon dolar değerinde 10,2 milyon CRV çekti. Bu cüzdanlarda sadece CRV var. Bu da birikim yapmaya başladıklarının bir işaret olabilir.

İlgili – Curve Dao (CRV) token nedir, Geleceği nasıl? Güncel CRV token haber gündem ve gelişmeler

Kaynak