1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Ünlü analistten %360 yükselen altcoin uyarısı ile güncel Bitcoin ve Pepe değerlendirmesi

Ünlü analistten %360 yükselen altcoin uyarısı ile güncel Bitcoin ve Pepe değerlendirmesi

Ünlü analistten %360 yükselen altcoin uyarısı ile güncel Bitcoin ve Pepe değerlendirmesi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto para analisti, yılın başından bu yana %360 yükselen bir altcoinle ilgili yatırımcılara uyarıda bulunuyor. Buna ek olarak bir de güncel Bitcoin ve Pepe değerlendirmesini paylaşıyor. Analistin açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Ünlü analistten %360 yükselen altcoin uyarısı ile güncel Bitcoin ve Pepe değerlendirmesi

Ünlü kripto para analisti, bu yılın başından bu yana yüzde 360’dan fazla değer kazanan bir altcoin ile ilgili yatırımcıları uyarıyor.

Altcoin Sherpa takma adını kullanan analist, Twitter’de 196.000 takipçisine yaptığı açıklamada, Bitcoin fiyatının düşmesi durumunda Render (RNDR) fiyatının de büyük bir çöküş yaşayabileceğini ifade ediyor.

İlgili – Render fiyat tahmini 2023 – 2025 ve RNDR coin gelecek beklentileri: İnceleme ve analiz

Altcoin Sherpa, Bitcoin’in 30.000 dolar desteğini koruması durumunda RNDR’nin de bir süre daha yatay seyir izleyeceğini ifade ediyor. Şöyle diyor:

“RNDR: Bence iyi bir coin ancak büyük bir düşüş görebiliriz. Eğer BTC ve ETH yeni bir düşüş yaşarsa bu altcoin de yeni bir gerileme görür. Tabii birçok diğer altcoin de benzer düşüşler yaşar.”

Ünlü analistten %360 yükselen altcoin uyarısı ile güncel Bitcoin ve Pepe değerlendirmesi

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Grafiğe baktığımızda, Bitcoin’in düşmesi durumunda, analistin Render fiyatının da 1 dolar bölgesine düşmesini beklediğini görüyoruz. Aksi durumunda 1,90 dolar ile 2,50 dolar arasından bir aralıkta genel olarak yatay bir seyir izleyecek. En azından Ekim’de kadar.

Render 2022 yılını 0,418 dolardan kapatmıştı. O zamandan bu yana yüzde 367 yükseldi ve 1,96 dolar civarında işlem görüyor.

Bitcoin 32.000 doları geçecek

Analist Altcoin Sherpa, aynı zamanda Bitcoin ile ilgili görüşünü de paylaşıyor. Ona göre BTC yakında 32.000 doları geçecek. Ancak şu an belirli bir işlem aralığına hapsoldu ve bir kırılma belirtisi olmadan işlem görüyor. Ayrıntılar için bakınız:

İlgili – Bitcoin fiyatı 30.000 doları korudu ama… Güncel BTC teknik analizi

Analist bir de meme coin Pepe (PEPE) fiyatına bakıyor. Ona göre bir dizi indikatör (HVN ve EMA gibi) bu altcoinde yükseliş sinyalleri veriyor. Analiste göre PEPE sonuç olarak 0,00000235 dolar seviyesine ulaşacak.

İlgili – Pepe fiyat tahmini 2023-2025 ve PEPE token gelecek beklentileri

Kaynak