1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum balinalarının Shiba’dan daha çok aldığı sürpriz kripto para

Ethereum balinalarının Shiba’dan daha çok aldığı sürpriz kripto para

Ethereum balinalarının Shiba’dan daha çok aldığı sürpriz kripto para
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum balinalarının en çok aldığı coin tabii ki ETH. Aynı zamanda son verilere göre ellerinde 1.5 milyar dolarlık Shiba Inu coin var. Ancak öyle görünüyor ki şimdi bu balinalar bir coini SHIB’den de daha fazla alıyor. İşte, en favori ikinci coinleri.


Ethereum balinalarının Shiba’dan daha çok aldığı kripto para

Yüklü miktarda yatırımları olan Ethereum balinaları en çok hangi coini seviyor? Cevap aslında basit. ETH’nin kendisini. Buna rağmen Ethereum balinalarının ilgi duyduğu diğer kripto paralar da var.

Mesela Shiba Inu (SHIB) en çok ilgi duydukları coinlerden. Şubat sonunda Ethereum balinalarının elinde 1.3 milyar dolarlık SHIB vardı. Balina hareketlerini izleyen WhaleStats sitesinin sağladığı veriler bu yönde. Şimdi balinalarda 1.5 milyar dolarlık SHIB var.

Ancak Ethereum balinalarının ETH dışındaki coinler listesinin başında Shiba Inu bulunmuyor. Bu balinaların Shiba’dan daha çok aldıkları başka bir kripto para var.

Balinaların 2. en favori coini

ethereum Ethereum balinalarının Shiba'dan daha çok aldığı sürpriz kripto para

4 Mart itibariyle Ethereum balinaları 1.6 milyar dolardan fazla FTX Token (FTT) sahibi. Balinaların ETH dışındaki bakiyelerinin yüzde 18’ini FTT oluşturuyor.

Tabii bir anlamda balinaların ETH’den sonra en favori ikinci coinlerinin FTX Token (FTT) olması sürpriz olabilir. FTT piyasa değerine göre en büyük 26. coin. Shiba Inu ise çok daha yüksek seviyede ve 14. sırada.

Aynı zamanda çok daha fazla bilinen, daha fazla kabul görmüş ve daha büyük değerli coinler de var. Bunun çok basit bir açıklaması var.

İlgili – FTX Token (FTT) nedir, geleceği nasıl? Güncel FTT token haber ve gelişmeler

Neden FTX Token?

FTT, kripto para borsası FTX’in yerel tokeni. Bu borsa vadeli ticaretinde çok popüler oldu. CoinRanking.com sıralamasında işlem hacmine göre en büyük en büyük 4. borsa. CoinGecko’nun borsa sıralamasında da dördüncü.

Bundan dolayı FTX borası kullanan Ethereum balinalarının FTT kullanmaya teşvik eden sebepler var. FTX, elinde belli miktarda FTT bulunduranlara vadeli işlemlerde özel indirimler sağlıyor.

İlgili – Güncel FTX Token fiyat tahmini, FTT token gelecek ve beklentileri 2022-2025

Balinaların elindeki diğer coinler

Ethereum balinaları ETH, FTT ve SHIB dışında da diğer coinlere yatırım yapıyor. Mesela 826 milyon dolar değerinde USD Coin’e sahipler. Aynı zamanda 434 milyon dolarlık da Tetter var ceplerinde.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.