okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.3%
Bitcoin
66.820,14 USDT
eth
ETH
-0.08%
Ethereum
3.089,60 USDT
bch
BCH
1.48%
Bitcoin Cash
473,41 USDT
xrp
XRP
-0.33%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.38%
Litecoin
83,82 USDT
bnb
BNB
-0.46%
Binance Coin
578,22 USDT
sol
SOL
0.37%
Solana
170,06 USDT
avax
AVAX
0.75%
Avalanche
36,70 USDT
ada
ADA
-0.43%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
-0.37%
Poladot
7,17 USDT
doge
DOGE
-0.76%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-0.77%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ethereum balinalarının Shiba’dan daha çok aldığı sürpriz kripto para

Ethereum balinalarından son iki yılın en yüksek rakamı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum balinalarının en çok aldığı coin tabii ki ETH. Aynı zamanda son verilere göre ellerinde 1.5 milyar dolarlık Shiba Inu coin var. Ancak öyle görünüyor ki şimdi bu balinalar bir coini SHIB’den de daha fazla alıyor. İşte, en favori ikinci coinleri.


Ethereum balinalarının Shiba’dan daha çok aldığı kripto para

Yüklü miktarda yatırımları olan Ethereum balinaları en çok hangi coini seviyor? Cevap aslında basit. ETH’nin kendisini. Buna rağmen Ethereum balinalarının ilgi duyduğu diğer kripto paralar da var.

Mesela Shiba Inu (SHIB) en çok ilgi duydukları coinlerden. Şubat sonunda Ethereum balinalarının elinde 1.3 milyar dolarlık SHIB vardı. Balina hareketlerini izleyen WhaleStats sitesinin sağladığı veriler bu yönde. Şimdi balinalarda 1.5 milyar dolarlık SHIB var.

Ancak Ethereum balinalarının ETH dışındaki coinler listesinin başında Shiba Inu bulunmuyor. Bu balinaların Shiba’dan daha çok aldıkları başka bir kripto para var.

Balinaların 2. en favori coini

ethereum Ethereum balinalarının Shiba'dan daha çok aldığı sürpriz kripto para

4 Mart itibariyle Ethereum balinaları 1.6 milyar dolardan fazla FTX Token (FTT) sahibi. Balinaların ETH dışındaki bakiyelerinin yüzde 18’ini FTT oluşturuyor.

Tabii bir anlamda balinaların ETH’den sonra en favori ikinci coinlerinin FTX Token (FTT) olması sürpriz olabilir. FTT piyasa değerine göre en büyük 26. coin. Shiba Inu ise çok daha yüksek seviyede ve 14. sırada.

Aynı zamanda çok daha fazla bilinen, daha fazla kabul görmüş ve daha büyük değerli coinler de var. Bunun çok basit bir açıklaması var.

İlgili – FTX Token (FTT) nedir, geleceği nasıl? Güncel FTT token haber ve gelişmeler

Neden FTX Token?

FTT, kripto para borsası FTX’in yerel tokeni. Bu borsa vadeli ticaretinde çok popüler oldu. CoinRanking.com sıralamasında işlem hacmine göre en büyük en büyük 4. borsa. CoinGecko’nun borsa sıralamasında da dördüncü.

Bundan dolayı FTX borası kullanan Ethereum balinalarının FTT kullanmaya teşvik eden sebepler var. FTX, elinde belli miktarda FTT bulunduranlara vadeli işlemlerde özel indirimler sağlıyor.

İlgili – Güncel FTX Token fiyat tahmini, FTT token gelecek ve beklentileri 2022-2025

Balinaların elindeki diğer coinler

Ethereum balinaları ETH, FTT ve SHIB dışında da diğer coinlere yatırım yapıyor. Mesela 826 milyon dolar değerinde USD Coin’e sahipler. Aynı zamanda 434 milyon dolarlık da Tetter var ceplerinde.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.