Ethereum balinaları yoğun biçimde hangi altcoinleri topluyor?

ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum balinaları 2021’in bitmesine günler kala bir grup kripto paranın token’larını toplamaya başladı. Ethereum balinaları son birkaç günde 45 milyon dolarlık bahse konu olan kripto paralardan topladı.


Ethereum balinaları yoğun biçimde hangi altcoinleri topluyor?

Yeni istatistiklere göre Ethereum balinaları son günlerde oyun ve sosyal medya altcoinlerinden topluyor. WhaleStats anketine göre Ethereum balinaları milyonlarca dolar değerinde metaverse token, stabil coin, Ethereum tabanlı oyun tokenlarını satın aldılar.

WhaleStats verilerine göre Ethereum balinaları en fazla satın aldığı altcoin USD Coin (USDC) oldu. USDC coin’in değeri 1 dolara sabit olan bir kripto para.

Balinaların en fazla yaptığı ikinci ve üçüncü kripto paraları Chiliz (CHZ) ve Tether (USDT). Chiliz taraftar token konusunda önemli bir platform. Chiliz platformu ülkemiz dahil birçok ülkeden spor takımları adına taraftar token piyasaya sürüyor.

İlgili: Chiliz (CHZ) coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021-2025

Sıralamada balinaların satın aldığı diğer kripto paralar sırasıyla Polygon (MATIC), Axie Infinity (AXS) ve Decentraland (MANA).

Polygon, Ethereum rakibi güçlü platformlar arasındadır. Axie Infinity ise son günlerde en popüler olan blockchain tabanlı oyun uygulaması. Axie Infinity son dönemde ciddi bir ivme yakaladı. 2021’e 0.50 dolar bandında giriş yapan AXS token, yazının kaleme alındığı saatte 109 dolar bandında işlem görüyor.

İlgili: Güncel Axie Infinity – AXS coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Decentraland (MANA) ise metaverse grubu olarak adlandırılan kripto paralar arasında. Sanal gerçeklik tokenları da son günlerde oldukça popüler projeler arasında yer alıyor.

Sıralama 7., 8. ve 9. sırada yer alan kripto paralar ise Synthetix (SNX), yearn.finance (YFI) ve The Sandbox (SAND).

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ethereum balinaları yoğun biçimde hangi altcoinleri topluyor?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.