fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. En ucuz CryptoPunks şimdi 6 haneli değerden satılıyor

En ucuz CryptoPunks şimdi 6 haneli değerden satılıyor

En ucuz CryptoPunks şimdi 6 haneli değerden satılıyor
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Non-fungible token (NFT) piyasası hız kazanıyor ve öyle görünüyor ki yeni CryptoPunks fiyatları da tavan yaptı. En uygun fiyatlı CryptoPunks şimdi 100,000 doların üzerinde.


En ucuz CryptoPunks şimdi 100,000 doların üzerinde

Bu ayın başında tek bir Ethereum balinasının 6 milyon dolar değerinde CryptoPunks satın aldığı bildirilmişti. Bu balinanın aldığı CryptoPunks NFT’ler toplam koleksiyonun yüzde 1’ine denk geliyor. Sadece bu balina değildi. Piyasada NFT alma çılgınlığı devam ediyor ve CryptoPunk da en yüksek değerlere alınıp satılan NFT.

Kısa süre önce Gary Vaynerchuk, DraftKings’in en büyük hissedarı Shalom Meckenzie ve FaZe Banks da CryptoPunks ve diğer NFT’leri alan ünlü isimler arasında yer aldı.

İlgili – CryptoPunk NFT çılgınlığı: Fiyat bir haftada yüzde 53 yükseldi

Şimdi ise NFT’lerin popülerliğinin artması, Ethereum’daki fiyat yükselişi ve rekor düzeyde işlemlerin ve hacmin piyasaya akın etmesi ile en uygun fiyatlı CrpytoPunk 100,000 ABD Doları’nın üzerinde satılıyor.

Buna ek olarak DappRadar’in sağladığı son veriler, Temmuz’da satılan 10 NFT’den 9’unu CryptoPunks satışı olduğunu gösteriyor. En yüksek ücretle satılan CryptoPunks için 2,250 ETH (yaklaşık 5.47 milyon dolar) ödendi. “CryptoPunk 5217” kodlu bu NFT 24×24 pixel boyutlarında “Maymun punk” (Ape punk) resmi ve altın zincir ve turuncu örgülü şapka giyiniyor.

İlgili – Blockchain oyunlarının yükselişi – Bir oyuna 4.5 milyon dolarlık yatırım

DappRadar (@DappRadar) Temmuz’da en yüksek fiyata satılan NFT’leri Twitter üzerinden resimlerini paylaşarak şöyle duyurdu:

“Temmuz 2021’in en büyük NFT satışları.”

KoinMedya.com olarak  hız kazanan NFT piyasası ve CryptoPunks ile ilgili gelişmeleri daha önce haber vermiştik. Öyle görünüyor ki kripto para topluluğunun gündemi daha uzun süre NFT ve CryptoPunks gibi NFT’leri konuşacak.

NFT nedir?

NFT (non-fungible token), bir varlığın benzersiz olduğunu gösteren ve birbirinin yerine geçmeyen bir veri birimidir. Bu veriler blockchain üzerinde kaydediliyor. Daha ayrıntılı KoinMedya’nın ilgili yazısında.

İlgili – NFT Rehberi: Non Fungible Token (Değiştirilmez Token) nedir?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.