1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Elon Musk, iyi bir geleceği olan 3 kriptoyu açıkladı: Dogecoin…

Elon Musk, iyi bir geleceği olan 3 kriptoyu açıkladı: Dogecoin…

Elon Musk, iyi bir geleceği olan 3 kriptoyu açıkladı: Dogecoin…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü girişimci Elon Musk, kripto para piyasasından iyi bir geleceği olan ve mevcut kışı atlatabilecek 3 kripto parayı açıkladı. Listesinde Dogecoin’in olması sürpriz değil. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Elon Musk, iyi bir geleceği olan 3 kriptoyu açıkladı: Dogecoin…

Ünlü girişimci ve milyarder Elon Musk, bir kez daha en favori kripto parasının Dogecoin olduğunu açıkladı. Öyle görünüyor ki Tesla CEO’sunun bu coine ilgisi devam ediyor.

Tabii devam eden kripto kışı yeni bir tartışmayı doğurdu. Hangi kripto paralar bu dönemi atlatamayacak ve hangileri de buradan daha güçlü çıkacak? Kimilerine göre en büyükler bu kışı atlatacak. Ancak Tesla CEO’su Elon Musk, iyi bir geleceği olan coin listesine Dogecoin ile başlıyor.

Dogecoin, Bitcoin ve Ethereum

Elon Musk, Twitter Space üzerinden kripto para piyasasının mevcut durumu ile ilgili görüşlerini paylaştı. Burada bu kışı atlatacak kripto paraları açıkladı. Elon Musk’ın bu açıklamalarını neredeyse 1 milyon kişi dinledi. Musk, listesindeki 3 coinin Bitcoin, Ethereum ve doğal olarak da Dogecoin olduğunu açıkladı.

İlgili – Ethereum fiyatı 2 kritik seviyenin altına düştü: Güncel ETH teknik analizi

elon musk Elon Musk, iyi bir geleceği olan 3 kriptoyu açıkladı: Dogecoin...

Ünlü milyardere göre bu kripto kışı çok uzun sürecek. Buna rağmen seçtiği 3 kripto paranın bu kışı atlatacağını ve geleceği olduğunu düşünüyor. Musk, bu 3 coin konusunda emin olduğunu söylüyor. Tabii diğerlerine ne olacağı konusunda emin değil. Şöyle diyor:

“Ben, Bitcoin, Ethereum ve DOGE’un muhtemelen geleceği olduğunu düşünüyorum. Tabii diğerleri hakkında bir şey söyleyemem. Ama eğer bu üçünden birinde sahipseniz, soğuk cüzdanınızda ya da borsada varsa, bence çok iyi olacak.”

Bu açıklamalar aslında önemli. En önemlisi ise Musk gibi ünlü bir ismin böyle bir kripto kışı döneminde kripto paralara destek vermesi. Hem de tüm zamanların en yüksek seviyelerinden sonra değerlerinin büyük bir kısmını kaybetmelerine rağmen.

İlgili – Bitcoin fiyatını için kritik 17.000 dolar seviyesi: Güncel BTC teknik analizi

Musk’tan FTX çöküşü yorumu

En büyük borsalardan biri olan FTX’in çökmesi ve sonuçta iflas etmesi de Musk’ın gündeminde. Ona göre yatırımcılar bu durumdan şu sonuçları çıkarmalı. Kripto paralar hiçbir zaman borsalarda tutulmamalı. Bunun yerine soğuk cüzdanlarda muhafaza edilmeli.

İlgili – Coinbase’den Ripple – SEC davasında kritik adım

Kaynak