1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Tüm parasını bu coine yatıran Efsanevi boksörden dikkat çeken Solana çıkışı!

Tüm parasını bu coine yatıran Efsanevi boksörden dikkat çeken Solana çıkışı!

Tüm parasını bu coine yatıran Efsanevi boksörden dikkat çeken Solana çıkışı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Eski ağır siklet şampiyonu Mike Tyson, ‘all in’ diyerek tüm parasını Solana’ya yatırdığını duyurdu. Tyson’un Solana çıkışı NFT pazarında önemli bir paya sahip SOL’da boğa etkisi yaratabilir.

Mike Tyson’dan Ethereum’un en büyük rakibi Solana çıkışı!

Eski ağır siklet şampiyonu Mike Tyson, tüm yatırımını Solana’ya yaptıktan sonra altcoinin fiyatının ne kadar yükselebileceği konusundaki tahminlerini takipçileriyle paylaştı.

Tüm parasını bu coine yatıran Efsanevi boksörden dikkat çeken Solana çıkışı!

Ayrıca eski boksör, tweetinde Solana ağında çıkarılan bir NFT (Non fungible token- değiştirilemeyen token) olan Catalina Whale fotoğrafı yayınladı.

12 Ocak’ta yayınladığı bu tweette Tyson, Solana (SOL) blockchaininde bulunan NFT koleksiyonlarından Catalina Whale aldığını ve “all in Solana” diyerek, kripto yatırımının tamamını SOL’a ayırdığını duyurdu.

İlgili: Güncel Solana (SOL) fiyat tahmini: 2022 – 2025

 

Tyson, tüm yatırımıyla Solana’da olduğunu duyurduğu yukarıdaki tweet ile birlikte, Solana hakkında bir dizi tweet paylaştı. Eski boksör takipçilerine SOL’un OpenSea’ye girip giremeyeceği konusundaki düşüncelerini sordu. Yine efsanevi boksör, “Sol sizce ne kadar yükselebilir?” sorusu ile dikkatleri Ethereum (ETH)‘un en büyük rakibinin üzerine çekti.

Koinmedya olarak; eylül ayında yaptığımız bir haberde NFT( Non fungible token) pazarına ilginin arttığını ve Tyson ve Jay Z gibi ünlü kişilerin NFT’ye ilgi duyduklarını açıklamaları ile birlikte pazarın popülaritesinin hızla arttığını duyurmuştuk. 

Tüm parasını bu coine yatıran Efsanevi boksörden dikkat çeken Solana çıkışı!

Yine Eylül ayında eski boksör, Twitter üzerinden yayınladığı bir anket ile Ethereum’a mı yoksa Solana’ya mı yatırım yapması gerektiğini sordu.

Esasen Tyson, kriptolara geçtiğimiz yıl ilgi duymaya başladı ve zamanla piyasada özellikle de NFT alanında daha aktif hale geldi. Temmuz 2021’de, ağustos’ta faaliyete başlayan NFT tasarım ajansı 1ofone ile ortaklık kurduktan sonra, ilk NFT serisini duyurdu.

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, Ethereum rakibi SOL, yaklaşık %3’lük bir düşüşle 143 dolardan işlem görüyor.)

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.