Durgun piyasada balinaların ilgi gösterdiği 2 altcoin

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası bu hafta yatay ilerlerken iki dev balina bir altcoinden yüklü transferler yaparak piyasanın dikkatini çekti. Başka bir büyük değerli coin balinaları da hareketlendi. Bu altcoinler ile ilgili önemli gelişmelere ve ayrıntılara bakalım.


2 dev balina bu altcoinde 200 milyon dolarlık transfer ile dikkat çekti

İki büyük Polygon (MATIC) balinası, bu hafta kripto para piyasası konsolide olurken dev miktarlarda MATIC transferleri ile dikkat çektiler.

Pazartesi günü kime ait olduğu bilinmeyen bir cüzdan, 55 milyon MATIC coin transfer etti. Başka bir bilinmeyen cüzdana giden bu coinlerin piyasa değeri 45.3 milyon dolar ediyor. Bu bilgileri ise kripto piyasası ve transferlerini takip ederek paylaşan Whale Alert platformu sağladı.

Daha sonra günün ilerleyen saatlerinde üçüncü bir bilinmeyen cüzdan 196 milyon MATIC coin transfer etti. Dördüncü bir bilinmeyen cüzdana giden bu coinlerin değeri ise 158 milyon dolar ediyor.

İlgili – Polygon nedir ve geleceği nasıl? MATIC coin iyi bir yatırım mı?

MATIC coin şu an 0.799267 dolardan işlem görüyor. Polygon (MATIC), piyasa değerine göre 14. kripto para ve son 24 saatte yüzde 4.7 oranında düştü.

Polygon nedir ve geleceği nasıl? MATIC coin iyi bir yatırım mı?

Ethereum (ETH) ölçekleme çözümü olan Polygon, zkEVM adı verilen ve Ethereum Sanal Makinesi (Ethereum Virtual Machine – EVM) ile uyumlu olan zero-knowledge proof (ZKP) teknolojisini Temmuz ayında çıkarmıştı. Proje bu hafta da Polygon zkEVM Public Testnet’in başlamasını duyurdu. Bu aynı zamanda ilk açık kaynak zkEVM ağı olarak faaliyet gösteriyor.

İlgili – Büyük Bitcoin yatırımcıları satmaktan vazgeçti: BTC için ne anlama geliyor?

XRP balinaları da harekete geçti

Bu hafta dikkat çeken sadece Polygon balinaları değil. Pazartesi günü, bilinmeyen biz cüzdan 14.9 milyon dolar değerinde 30 milyon XRP coin transferi yaptı. Whale Alert’e göre bu transfer kripto para borsası Bitso’ya yapıldı.

Aynı gün başka bir saatte bilinmeyen bir cüzdan daha 10.75 milyon dolar değerinde 22 milyon XRP coini kripto para borsası Bitstamp’e gönderdi.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Durgun piyasada balinaların ilgi gösterdiği 2 altcoin
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.