1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kripto analistten Bitcoin’de çoğu kişinin kaçıracağı sürpriz ralli açıklaması

Kripto analistten Bitcoin’de çoğu kişinin kaçıracağı sürpriz ralli açıklaması

Kripto analistten Bitcoin’de çoğu kişinin kaçıracağı sürpriz ralli açıklaması
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto para analisti, Bitcoin (BTC) fiyatının yeni bir yükseliş trendi hazırlığında olduğunu söylüyor. Ancak ona göre bir çok trader bu ralliye hazırlıksız yakalanacak.


Kripto analist: Bir sonraki Bitcoin boğa rallisi traderleri hazırlıksız yakalayacak

“Kaleo” takma adını kullanan kripto analist, Twitter’de 535,200 takipçisi ile Bitcoin grafikleri ve son değerlendirmelerini paylaştı. Kaleo’ya göre, yeni bir Bitcoin trendi geliyor. Böylece lider kripto para çok daha büyük bir hareket için hazırlık yapıyor. Şöyle açıklıyor:

“Şimdilerde birçok kişi bu işlem aralığı için 2018 yılı ayı piyasası fraktalı kullanıyor ve ben gerçekten bu fikri hiç sevmedim. Bence biz artık büyük kırılmaları gördük. Şimdi ise birikim aşamasındayız. Yeni gelişme ise herkesi hazırlıksız yakalayacak.”

İlgili – Bitcoin fiyatında düşüş durdu mu? Güncel BTC teknik analizi

Kripto analistten Bitcoin'de çoğu kişinin kaçıracağı sürpriz ralli açıklaması

Kaynak: Kaleo/Twitter

Analistin paylaştığı grafiğe bakarsak, burada yeni bir ralliyi tetikleyebilecek formasyon oluşuyor. Buradan ise BTC fiyatı yüzde 100’den fazla sıçrama yaparak 40,000 dolar bölgesine dönebilir.

Kripto analist aynı zamanda Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) yatırım ürününün performansını takip ediyor. Bu yatırım ürünü, kurumsal yatırımcıların gerçekte Bitcoin satın almadan bu varlığa dolaylı yatırım yapmaları için oluşturuldu.

İlgili – 50 milyarlık dev kuruluşun desteğiyle yükselebilecek DeFi coini

Kaleo’ya göre GBTC’nin son fiyat hareketleri 2018 ayı piyasasının son aşamalarındaki fiyat hareketlerine çok benziyor. Bu da varlığın dip yaptığı ve toparlanma rallisine hazırlandığı anlamına geliyor. Şöyle diyor:

“İşte size başka bir yüksek zaman aralıklı fraktal. GBTC grafiği yüksek boğa görünümü destekliyor.”

Kısa vadede ise Kaleo, Bitcoin fiyatının 20,000 dolara ralli yapacağını tahmin ediyor. Yaşanacak fiyat sıkışması BTC’yi yeniden 20,000 dolar bölgesinin üzerine gönderecek diyor.

Bitcoin fiyatı şu an 19,082 dolardan işlem görüyor ve günlük bazda yatay bir seyre sahip.

Kaynak

Etiketler: