1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. 50 milyarlık dev kuruluşun desteğiyle yükselebilecek DeFi coini

50 milyarlık dev kuruluşun desteğiyle yükselebilecek DeFi coini

50 milyarlık dev kuruluşun desteğiyle yükselebilecek DeFi coini
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği bir analist, bir DeFi coinle ilgili önemli bir gelişmeyi paylaşıyor. Yaklaşık 50 milyar dolarlık varlığı yöneten bir dev şirketin bu DeFi coine ilgili adımı fiyatın yükselmesine yardımcı olabilir.


50 milyarlık dev kuruluşun desteğiyle yükselebilecek DeFi coini: Analist açıkladı

Çok geniş bir takipçisi olan kripto analist, merkezsiz finansın (DeFi) önemli bir parçası olan merkezsiz borsa (DEX) protokolü SushiSwap (SUSHI) için işlerin değişmeye başlayabileceğini belirtiyor.

Analist Will Clemente, Twitter’de 660,800 takipçisi ile SushiSwap (SUSHI) ile ilgili önemli bir gelişmeyi paylaşıyor. Clemente, DEX işlem hacimlerinin son dönemde beklenenden yüksel olduğunu bildiriyor. Buradaki yükselişin başlıca sebebi ise kripto bahis oyunlarına talebin yükselmesi.

İlgili – Bitcoin fiyatında düşüş durdu mu? Güncel BTC teknik analizi

Analist, DEX hacimlerindeki yükselişe rağmen SushiSwap işlem hacminin bu yıl önemli ölçüde düştüğünü belirtiyor. Şöyle açıklıyor:

“Liderlik sorunları ve diğer birçok sebepten SushiSwap hacmi (wash trade’den arındırılmış hali) Messari verilerine göre yılın başından bu yana yüzde 89 düştü. Bundan dolayı da Uniswap gibi başlıca rakiplerinin çok gerisinde kalıyor.”

50 milyarlık dev kuruluşun desteğiyle yükselebilecek DeFi coini

DEX hacimleri grafiği Kaynak: Will Clemente/Twitter

Ancak analiste göre SushiSwap için işler değişmeye başlıyor. En başta SushiSwap’in Jared Grey’i yönetici olarak işe alması geliyor.

İlgili – SushiSwap nedir? SUSHI coin nasıl alınır?

Analist Clemente aynı zamanda New York merkezli varlık yöneticisi GoldenTree’in göreceli olarak çok küçük de olsa bir SUSHI pozisyonu aldığını belirtiyor. Şöyle devam ediyor:

“47 milyar dolarlık bir varlığı yöneten GoldenTree, 7.27 milyon dolarlık bir Sushi pozisyonu aldı. GoldenTree, Sushi forumunda bir gönderi ile cüzdanlarını halka açık bir şekilde paylaşarak bu protokoldeki gidişatı tersine çevirmeye olan taahhütlerini açık bir şekilde ifade etti.”

50 milyarlık dev kuruluşun desteğiyle yükselebilecek DeFi coini

GoldenTree’nin Sushi pozisyonu: Will Clemente/Twitter

Clemente’e göre GoldenTree’nin halka açık bir şekilde bu paylaşımı yapması SUSHI’nin bahtını değiştirebilir.

SUSHI şu an 1.27 dolardan işlem görüyor ve son bir günde yüzde 8 düştü.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: