BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. DOGE’ye bir destek de gayrimenkul dünyasından!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

DOGE’ye bir destek de gayrimenkul dünyasından!

DOGE’ye bir destek de gayrimenkul dünyasından!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

DOGE severlere müjde! Dogecoin şimdi de gayrimenkul dünyasına adım atıyor!

Dogecoin yatırım yelpazesi büyüyor!

Zug merkezli kripto para birimi ödeme şirketi ve tezgah üstü (OTC) likidite sağlayıcısı FNTX Capital Suisse, kullanıcılarının Dogecoin (DOGE) ve diğer kripto varlıklar ile gayrimenkul satın almalarını sağlamak için Portekiz merkezli 355 Developments ile ortaklık kurdu.

DOGE'ye bir destek de gayrimenkul dünyasından! Dogecoin yatırım
Dogecoin kritik destek seviyesine dayandı – Alım için uygun zaman mı

Finance Magnates’e göre, yeni gayrimenkul girişimi, FNTX ile birlikte müşterilerin kripto para ödemeleri yapmalarına yardımcı olmak için bir fiat dostu bankacılık ve ödeme hizmetleri ağından yararlandı.

Sonuç olarak; bu ortaklık sayesinde yatırımcılar BTC, ETH ve DOGE gibi dijital varlıklar ile Lizbon’da lüks evler satın alabilecek. Satın alma işlemleri, FNTX’in “Emlak Borsası” platformu üzerinden gerçekleştirilecek. Platformda, listelenen her mülk için kripto para fiyatları anlık olarak güncellenecek.

Bu girişim, son 12 ayda Dogecoin fiyatının, kısmen Tesla CEO’su Elon Musk, Kiss grubunun solisti Gene Simmons ve milyarder Mark Cuban gibi ünlülerden gelen destek sayesinde, %20.000‘in üzerinde artış görmesinin ardından başlatıldı.

355 Developments kurucu ortağı David Rabbi şu ifadeleri kullandı:

“Nihayetinde şimdi atılan bu adım, hem gayrimenkul sektörünün, hem de dünyanın en büyük varlık sınıfının ve blockchain sektörünün geleceği hakkında çok şey söyleyecektir.”

FNTX’e göre son zamanlarda kripto para fiyatlarındaki aşırı artış, bazı yatırımcıların sektörün volatilitesinden kaçmak için gayrimenkulde çeşitlendirme yapmak isteyebileceği anlamına gelebilir. 

Örneğin; Musk’ın Saturday Night Live‘a katlmasının ve kripto para birimi hakkında talihsiz bir ifade kullanmasının ardından DOGE, son birkaç haftadır inanılmaz bir volatilite gösterdi. Ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.80$‘dan 0.45$‘a düştü.

https://youtu.be/fCF8I_X1qKI

Bu arada Musk’ın, yaklaşık 55 milyon takipçisine Tesla’nın bir ödeme yöntemi olarak DOGE’yi kabul etmesini isteyip istemediklerini sorduğu bir anketin ardından ise, kripto para biriminin fiyatı toparlanmaya başladı. Anketin yayınlanmasının üstünden henüz 24 saat bile geçmeden, yaklaşık dört milyon kişi yanıt verdi ve katılımcıların %78,2’si “evet” seçeneğini işaretledi.

https://twitter.com/elonmusk/status/1392030108274159619?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1392030108274159619%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fkoinmedya.com%2F3-milyon-kisi-dogecoin-dedi-doge-fiyati-ne-olur%2F

Bu arada Tesla, mart ayında ABD’de Bitcoin ödemelerini kabul etmeye başladı ve yılın sonuna doğru ise ABD dışında da BTC’yi kabul etmeyi planlıyor.

 Elektrikli otomobil devi ayrıca bilançosunda Bitcoin tutmaya başladı. Şubat ayında 1,5 milyar dolar değerinde kripto para birimi satın aldı ve likiditeyi kanıtlamak için ilk çeyrekte, buradaki fonun 272 milyon dolarını sattı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: