1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dogecoin ve Shiba Inu’da dikkat çeken hareketler, neler oluyor?

Dogecoin ve Shiba Inu’da dikkat çeken hareketler, neler oluyor?

Dogecoin ve Shiba Inu’da dikkat çeken hareketler, neler oluyor?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler memecoinler Dogecoin ve Shiba Inu fiyatları geçen hafta bir ralliye girerek yatırımcılarına kazanç sağladılar. Dogecoin, yatırımcısına geçen hafta %16 kazanç sağlarken, en büyük rakibi Shiba Inu %30 kâr getirdi. Hafta sonu fiyatlarda bir miktar geri çekilme olsa da hafta başında yön yukarı görünüyor.

Dogecoin ve Shiba Inu’da neler oluyor?

Meme coin Dogecoin ve Shiba Inu’nun yeniden popüler olmasının bazı sebelerine dikkat çekiyor analistler. Ethereum analistleri, DOGE ve Shiba Inu fiyat rallilerinin, Bitcoin’den altcoinlere para akışı olduğunda alt sezonun başlangıcını işaret ettiğini savunuyor. Dogecoin fiyatı bir sonraki dalga için hazırlanıyor, analistler yükseliş görünümü ortaya koyuyor. Analistler, Dogecoin fiyat grafiğindeki en iyi sinyallerden yola çıkarak memecoinde uzun bir ralli öngörüyorlar.

Dogecoin

DOGE ve Shiba Inu fiyatları bir ralliye girerek sahiplerine kazanç sağlıyor. DOGE, sahiplerine geçen hafta %16 kazanç getirdi ve rakip Shiba Inu %30 kar sağladı. Dogecoin geliştiricileri, IOS Cihazlarında Libdogecoin testleri yaparken daha büyük geliştirme olasılığına inanıyor. Geliştiriciler yakında Libdogecoin aracılığıyla Dogecoin’de uygulamalar geliştirebilir gibi görünüyor. Hafta sonu boyunca bir geri çekilmeye rağmen, DOGE fiyatı geri dönüş yaptı ve 0.081 $ seviyesine tırmandı. DOGE, bir geri çekilme öncesinde hafta sonu boyunca 0,084 doların en yüksek seviyesine dokundu.

Dogecoin Vakfı direktörü Timothy Stebbing, geliştiricilerin Libdogecoin projesini kullanarak DOGE üzerinde uygulamalar geliştirebileceğini duyurdu. Shafil Alam tarafından geliştirilen proje, Dogecoin ağında akıllı sözleşme lansmanlarının anahtarı konumunda. DOGE’de akıllı sözleşme geliştirme olasılığı, sahipleri arasında bir yükseliş hissi uyandırdı. Analistler, DOGE ve Shiba Inu üzerinde yükseliş görüşüne sahipler. Memecoinlerdeki bir ralli, tipik olarak alt sezonun habercisidir.

Taraftarlar, mevcut döngüdeki iki meme coin için piyasanın riske açık duyarlılığını belirlediler. Bu nedenle, SHIB ve DOGE, sahiplerine çift haneli kazançlar sunduğundan, analistler memecoinlerde uzun bir ralli öngörüyor. Bazı analistler ise, Shiba Inu’nun fiyat rallisinin ivme kaybettiğine ve meme coinde bir düzeltme olacağını öngörüyor.

Dogecoin

Analistler, DOGE fiyat rallisinin bir sonraki dalgasını tahmin ediyor

DOGE fiyatı hafta sonu kazançlarını bir nebze düzledi. Bu, 0,09 dolarlık kilit seviye etrafında temkinli davrandı. Kripto analistler, DOGE’de güçlü bir yükseliş momentumu belirlediler. Yükseliş senaryosu, 0,09 dolarlık direncin üzerinde bir kırılma ile destekleniyor. Onlara göre DOGEiçin hedef 0.10$. Önde gelen bir kripto analisti ve traderıı olan @Mangyek0, DOGE fiyat tablosunda en iyi sinyali belirledi. DOGE sahiplerine bir gecede %6.3 kazanç sağladığı için analiste göre,  meme coin bir kırılmaya daha yakın.

https://twitter.com/Mangyek0/status/1558836073244999681?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1558836073244999681%7Ctwgr%5E7475ccb0ce960b9a567b8947d0e3af4ae5b9c60c%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fxstreet.com%2Fcryptocurrencies%2Fnews%2Fthree-reasons-why-meme-coins-dogecoin-and-shiba-inu-are-hot-again-202208161124

Kaynak